Sürat Kargo nasıldır?

Makaleler
33
Yer
Osmaniye, Türkiye
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
PC: Intel Core 12400F | ASUS Dual RX 6600 | ASUS Prime H610M-K D4 | XPG Gammix D30 2x8 RAM | WD SN570 500GB | FSP Hydro K Pro 500W 80+ | Vento VG10F

GIGABYTE G24F-2 | Logitech G213 | SteelSeries Prime | QP Honeycomb Mousepad | Windows 11 23H2.
Meslek
Öğrenci
Hepsiburada üzerinden 2 tane ürün sipariş verdim. Bir tanesini HepsiJet getiriyor, diğerini Sürat Kargo getiriyor. HepsiJet ile hiçbir sıkıntı yaşamamıştım ancak ilk defa Sürat Kargo getirecek kargoyu. İnternette baktığım zaman olumsuz yorumlar var Sürat Kargo hakkında. Sizce nasıl?

Çok da kötü değil. Genelde zamanında getirir.

Artı -1 Eksi
Şubesinden şubesine değişiyor. Geçen rezalet bir deneyim yaşadım sayelerinde. Dağıtım şubesinde 5 gün kargo bekletip sonrasında kargoyu iade ettiler. Cuma günü kargo şubeye geldi, cuma ve cumartesi dağıtıma çıkartmadılar. Pazartesi aradım ve ne zaman dağıtıma çıkacağını sordum. Dağıtıma çıkan arkadaşın cenazesi vardı ondan çıkmadı, bugün çıkacak dediler. O gün de çıkartmayıp sonraki gün ürünü iade etmişler.

Hepsiburada üzerinden 2 tane ürün sipariş verdim. Bir tanesini HepsiJet getiriyor, diğerini Sürat Kargo getiriyor. HepsiJet ile hiçbir sıkıntı yaşamamıştım ancak ilk defa Sürat Kargo getirecek kargoyu. İnternette baktığım zaman olumsuz yorumlar var Sürat Kargo hakkında. Sizce nasıl?

Sürat Kargo esenyurt aktarma merkezine uğramaz ise hızlı gelir ama uğrarsa en az 3-4 gün orada bekletiyorlar bana Kocaeli'den Tekirdağ'a 12 günde kargo geldiğini hatırlıyorum.

Süraatle kargonuz kaybedilir "itinayla!"

Genellikle kötü anılıyor; teslimatın gecikmesi, müşteri hizmetlerine ulaşıl(a)maması, dağıtıma çıktığı zaman veya eve ulaşacağı zaman haber verilmemesi, kargoyu alıcıya ulaşamadığı zaman şubeye geri götürüp tekrar dağıtıma çıkılmaması vs. ancak elbette ki şubeden şubeye göre değişiyor. Buradaki yazdıklarım benim bölgemdeki şubeden edindiğim tecrübelerdir.

Geri
Yukarı