Sürat Kargo'da Kargom 3 günüdr aktarmada

Liutenant

Kilopat
Makaleler
2
Yer
Los Angeles, CA
Daha fazla  
Meslek
IT Engineering student.
Merhabalar, 4 gün önce klavye aldım internetten. Sürat kargo ile gelecekti. Tahmini teslim tarihi 9 Mayıs'dı ve kargoya 8 Mayıs'da verildi. Bugüne kadar İstanbul'dan ilime sipariş verdiğim tüm kargolar 1 gün içinde elimde oluyordu. Ama bu kargom 3 gündür aktarma şubesinde bekliyor. Telefonları arıyorum açan yok. Aynı sorunu yaşayan var mı?

Merhabalar, 4 gün önce klavye aldım internetten. Sürat kargo ile gelecekti. Tahmini teslim tarihi 9 Mayıs'dı ve kargoya 8 Mayıs'da verildi. Bugüne kadar İstanbul'dan ilime sipariş verdiğim tüm kargolar 1 gün içinde elimde oluyordu. Ama bu kargom 3 gündür aktarma şubesinde bekliyor. Telefonları arıyorum açan yok. Aynı sorunu yaşayan var mı?
Korkulacak bir şey yok. 1 hafta sonra elime ulaştı benim. Klasik Covid19 vakasından dolayı endişe etme.

Korkulacak bir şey yok. 1 hafta sonra elime ulaştı benim. Klasik Covid19 vakasından dolayı endişe etme.
Korktuğum yok hocam. 3 Gündür aktarmada beklemesi beni sinir ediyor. Zaten ürün aynı gün kargo idi 1 gün geç verildi. İptal etmek üzereyim sırf sinir olduğum için. Ama klavye sadece o satıcıda mevcut. N11 ve GittiGidiyor hesaplarında da Sürat Kargo ile çalışıyor. Yurtiçi vs. olsaydı oradan sipariş verirdim.

Evet diğer arkadaşında dediği gibi korkulacak birşey yok. Aras kargo gelen mikrofonum da sizin dediğiniz gibi 1.5 hafta aktarma merkezinde kalmıştı. Nedeni ise aslında ürün şubeye gelmiş fakat şube karantinaya alındığı için bilgi girdisi yapılamamıştı. Belki aynı sebepten ötürü sistemde öyle gözüküyor olabilir.

Güncelleme:
Ürünüm Maltepe aktarma şubesine ulaşalı tam 7 gün oldu ve hala orada duruyor. Telefonları açan yok.
sikayetvar adlı sitede son 1 ayda binlerce insan aynı sorundan muzdarip olduğunu dile getirmiş. Eğer herhangi bir e-ticaret sitesinden ürün alacaksanız sakın Sürat Kargo kullanan bir satıcıdan almayın.

Güncelleme:
Ürünüm maltepe aktarma şubesine ulaşalı tam 7 gün oldu ve hala orada duruyor. Telefonları açan yok.
Sikayetvar adlı sitede son 1 ayda binlerce insan aynı sorundan muzdarip olduğunu dile getirmiş. Eğer herhangi bir e-ticaret sitesinden ürün alacaksanız sakın sürat kargo kullanan bir satıcıdan almayın.

Allah yardımcın olsun kargo olarak ilk yurtiçini sonra MNG sürat en son tercih edilmeli yani benim sıralamam bu şekilde. 15 gün bekletilen varmış inşallah tez zaman da gelir şubeye şube yakınsa şubeden gidip alın dağıtıma çıkmasını beklemeyin oda uzun sürebilir.

Allah yardımcın olsun kargo olarak ilk yurtiçini sonra MNG sürat en son tercih edilmeli yani benim sıralamam bu şekilde. 15 gün bekletilen varmış inşallah tez zaman da gelir şubeye şube yakınsa şubeden gidip alın dağıtıma çıkmasını beklemeyin oda uzun sürebilir.
Hocam inanın Yurtiçi İstanbul'dan ürünümü 1 gün içerisinde ulaştırdı. Aynı şekilde MNG de öyleydi. Sürat Kargo'nun son zamanlarda bu kadar kötü olduğunu bilmiyordum. Evet kötü bir firma ama 7 gün belki de daha fazla bekleyeceğim aklıma bile gelmedi. Ayrıca ürün tek bu satıcıda mevcut. Başka hiçbir yerde yok. Kendisini de ulaştım fakat takip no istedi daha da cevap gelmedi.

Yeni konular

Geri
Yukarı