Kargom yarın 3. gününe giriyor, gelir mi yarın?

EmirhanBozaba

Picopat
Arkadaşlar daha önce buna benzer konu açmıştım şimdi sorum şu Yurtiçi Kargo 1300 km ve üstünü minimum 3 maximum 4 günde getiriyormuş yarın 3. gün oluyor ve hala 3 Mart'tan beri transfer sürecinde yazıyor acaba sabah olduğum şehire gelir mi?

Not: Siparişim LGS kitaplarıydı ve bende LGS öğrencisiyim dağıtıma çıkarılmazsada ben gidip şubeden alırım hemen bizim evin arkasında şube.

adizer41

Picopat
Arkadaşlar daha önce buna benzer konu açmıştım şimdi sorum şu Yurtiçi Kargo 1300 km ve üstünü minimum 3 maximum 4 günde getiriyormuş yarın 3. gün oluyor ve hala 3 Mart'tan beri transfer sürecinde yazıyor acaba sabah olduğum şehire gelir mi?

Not: Siparişim LGS kitaplarıydı ve bende LGS öğrencisiyim dağıtıma çıkarılmazsada ben gidip şubeden alırım hemen bizim evin arkasında şube.

Allah bizlere yardım etsin şu pandemi döneminde.

GardiyanOktay

Picopat
Yer
Namika"nın kalbinde.

Çok büyük ihtimalle gelecektir.

KS
EmirhanBozaba

EmirhanBozaba

Picopat
Arkadaşlar kargo tahmini sürede 8 Mart yazıyor bu doğru mu
Yurtiçi Kargo 1300 km üstünü en fazla 4 günde getiririz yazmışlar çok saçma sizce hangisine güvenmliyim.

Khajz

Decipat
Arkadaşlar kargo tahmini sürede 8 Mart yazıyor bu doğru mu
Yurtiçi Kargo 1300 km üstünü en fazla 4 günde getiririz yazmışlar çok saçma sizce hangisine güvenmliyim.
O davalık olmasınlar diye tahmini süre 8mart diyor. Ben de 1000-1100km marjındayım kargolarım 3günde geliyor.

Yeni konular

Yukarı