Sürekli 1 saniyeliğine sersemlemek

342524

Hectopat
Makaleler
3
Şu an bunu zor yazıyorum. Önceden doktora gittim. Kafamı ya da gözümü oynatınca 1 saniyeliğine baş dönmesi ile sersemleme arası bir şey oluyor. Nasıl düzeltirim?

Kulağıma baktı. Nörolojiye randevu aldırdı. Mükemmel sağlık sistemimiz sağolsun Haftaya verdi.
Hocam nörolojide bir sorun varsa ortaya çıkar büyük ihtimalle. Bu forumda sorunun nasıl çözüleceğini bilen birisinin olması düşük bir ihtimal. Geçmiş olsun umarım sağlığınıza kavuşursunuz.

Öncelikle acil şifalar dilerim. Bu başı yan çevirmede oluşan anlık dönmeler veya sersemleme hisleri zaten, Nöroloji, Kulak Burun Boğaz ve Psikiyatri üçlemesinde dönmekte. Diğer iki branş eğer herhangi bir bulgu bulamazlarsa genelde, sebebi psikolojik görünüyor deyip de Psikiyatriye yönlendiriyor. Anksiyete, stres, depresyon gibi sonuçlardan kaynaklı olabilir diye.

Öncelikle acil şifalar dilerim. Bu başı yan çevirmede oluşan anlık dönmeler veya sersemleme hisleri zaten, Nöroloji, Kulak Burun Boğaz ve Psikiyatri üçlemesinde dönmekte. Diğer iki branş eğer herhangi bir bulgu bulamazlarsa genelde, sebebi psikolojik görünüyor deyip de Psikiyatriye yönlendiriyor. Anksiyete, stres, depresyon gibi sonuçlardan kaynaklı olabilir diye.
Şunu ekleyeyim. Bir şeye odaklandığım zaman hiç olmuyor.

Şunu ekleyeyim. Bir şeye odaklandığım zaman hiç olmuyor.
Anlıyorum ben sadece hem kendimden hem de aileden yaşanmış tecrübelere dayanarak yazdım. Gerisi tabi ki doktorların yönlendirmesi olacaktır hocam. Ancak bunlardan hangisi olursa olsun, merak etmeyin ki kolay tedavileri mevcut artık. :)

Bazen bende de bir anlık gözlerim beni başka ortama götürüyor mesela yemek yerken kendimi bir anda 1 saniyeliğine direksiyon başında araba sürüyor şeklinde görüyorum ama bu flashback gibi saliselik oluyor.

Geri
Yukarı