Satılan PUBG Mobile hesabı ban yerse karşıdaki kişi dava açabilir mi?

arkadaşlar, ben GameSatış'da PUBG Mobile hesabi sattım. Hesaba UC yüklenmiyordu bunu ilan açıklamalarında alan kişide boyle almayi kabul etti. Hesapta RP aboneligi vardi, onu iptal ettim. 7 gun sonra yani dün hesap 30 gün ban yedi. Simdide beni suçluyor ve para iadesi istiyor. Ona ancak hafta ici yani birkaç gune yaparim dedim. Ancak zorluyor simdi beni siteye sikayet etse bir şey olur mu, dava falan yer miyim? Tüm baglar alicida.

Siteye sordum site beni tehdit edio ben onceden buna benzer bir sorun yasadin satici bakmadi bile site umursamadi gidun istediginiz yere sikayet edin deyip cikdi.

Hesabi ben satin alnistim UC yuklenmio diye ucuza almiatim.

Dogru ancak dava acarsa sıkıntı ya.

Alıcının kendisi de haksız olduğunu biliyordur ama sanırım inatçı biri dava açarsa SS'leri gösterin ya da hiç uğraşmayın böyle şeyler ile hesapta bir değişiklik yapmadıysa iade edin bence.

Alıcının kendisi de haksız olduğunu biliyordur ama sanırım inatçı biri dava açarsa SS'leri gösterin ya da hiç uğraşmayın böyle şeyler ile hesapta bir değişiklik yapmadıysa iade edin bence.
Hesap ondayken ban yedi ben zaten 1 haftadir hasta olduğum icin ne siteye nede oyuna baktim dunde iste ban yemis siteye sordum benlik degul ban dedim sitede tehdit eder gibi beni sucluyor ve onceden ben dolandirilmistim site unursamadi bile saticiyi magaza adini al ustedigin yere sikayet et deyip gecisturdi site

Hesap ondayken ban yedi ben zaten 1 haftadir hasta olduğum icin ne siteye nede oyuna baktim dunde iste ban yemis siteye sordum benlik degul ban dedim sitede tehdit eder gibi beni sucluyor ve onceden ben dolandirilmistim site unursamadi bile saticiyi magaza adini al ustedigin yere sikayet et deyip gecisturdi site
Ve ban da abartilacak bi sure değil suan 30 gune acilacak

Hesap ondayken ban yedi ben zaten 1 haftadir hasta olduğum icin ne siteye ne de oyuna baktim dunde iste ban yemis siteye sordum benlik degul ban dedim sitede tehdit eder gibi beni sucluyor ve onceden ben dolandirilmistim site unursamadi bile saticiyi magaza adini al ustedigin yere sikayet et deyip gecisturdi site.

Hesabı verdikten sonra artık onun sorumluluğu. Bilemiyorum :(

Sitede sizin sorumlulugunuz sizin sucunuz deyip 5 bin dolarlik dava + durek tehdit ettu beni

Ben canlu destejden kendi sorunum ucin hiç kimse bana yardimci olmadi adan ban yedi 30 gun diye beni tehdit ediyirlar

Maalesef yapacak bir şey yok o zaman. Gidin hesabınız karşılığında para iadesi yapacağını söyleyin siteye. Yoksa cidden davalık olma ihtimaliniz var. Fakat haklısınız bence. Emin olamadım.

Anladim çok teşekkürler ilginiz icin inşallah bu durum çozulur

İnşallah. İsterseniz eğer kabul ederlerse hesap karşılığı geri para iadesi yapacağını söyle. Bir süre sonra başka bir platformda bir daha satarsın belki. İtemsatış sizi destekler. Ayrıca açıklamayada yazarsınızda bu sefer.

İnşallah. İsterseniz eğer kabul ederlerse hesap karşılığı geri para iadesi yapacağını söyle. Bir süre sonra başka bir platformda bir daha satarsın belki. İtemsatış sizi destekler. Ayrıca açıklamayada yazarsınızda bu sefer.
Knk aciklamada bu bi baj sende

Knk aciklamada bu bi baj sende
Ben ilana kocaman yazmisim uc yuklenmio diye kendide kabul eti

Dosya Ekleri

• 20240427_213104.jpg
    20240427_213104.jpg
    102,3 KB · Görüntüleme: 7
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı