Son 1-2 haftada sürekli birden fazla uyanmak

furkan321

Centipat
Daha fazla  
Normalde 12-13 saat derin uyuyan bir insanım hatta o kadar derin uyurum ki alarmı bile duymam ama son sıralar uyanıyorum. Uyanmamdan dolayı uyku düzenim alt üstken düzeltme fırsatı vermiyor. Bu sorun olmadan önce geceleri 4-5 gibi yatardım, ondan sonralarda ise 7-8 oldu ve daha da geç yatmaya başladım ama uyku düzenini 1 gün uyumayarak kolayca düzeltebiliyordum. Şuan 3-4 kere hiç uyumadım uyku düzenini düzeltebilmek için. Akşam 8 de yatsam gece 3 te kalkıyordum ya da 12 de yatsam 4-5 gibi kalkıyordum. Garip olan şey ise son sıralar erken yattığım zaman 4-5 saat uyuyup kalkmak. Normalde ben en az 12 saat uyurum fakat 4-5 saat nasıl yetiyor anlamadım? 4-5 saat uyuyup erken saatlerde kalktığımdan dolayı öğle zamanları uykum geliyor çok zor dayandığım günler oluyordu erken yatıyordum fakat yine erken kalkıyordum. Sırf bu yüzden çok sinirleniyordum. Aradan 1 hafta geçti şimdi 11-12 gibi yatıyorum gece 1-2 gibi kalkıyorum ve sonra yatıyorum yine 1-2 saat sonra kalkıyorum... Sürekli yat kalk durumu oluyor bunun sebebi nedir? Bir hastalığım yok çok şükür hem olsaydı önceden bu durum başıma gelirdi. Neden şimdi böyle bir rahatsızlık yaşıyorum ki ?

Yeni konular

Geri
Yukarı