Sürekli %100 disk kullanımı

brkmrs01

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar vallahi bıktım 460GB HDD var 4-5MB kullanılıyor hemen %100'e çıkıyor onu da sistem falan kullanıyor zaten yapacak bir şey yok. Oyun indiremiyorum, internet yüklüyor, diskin keyfinin gelmesini bekliyoruz. Az önce YouTube'a girdim 1-2 video izleyeyim dedim 2.videoda YouTube kasmaya başladı. Videoları düşük FPS izlemeye başladı. Bunun sebebi disk mi onu bilmiyorum ama bu çok nadir oluyor. Eski bir laptop kullanıyorum ama 4MB kullanılınca %100 olacak bir disk de olmaz yani, herhalde. Görev yöneticisini atamayacağım çünkü şaşırtıcı şekilde şu an %5 kullanılıyor. R daha yazıya başlarken %100'dü düzeldi yani, nadiren oluyor bu düzelme. Neyse uzatmayalım kısacası disk 4-5MB kullanıldığında hemen %100 oluyor bu bir sorun mu yoksa diskin kapasitesi bu kadar mı ve bu %100 kullanım oyunlarda veya günlük kullanımda FPS düşmesine yol açar mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
HD Tune 5.75 kullanın lütfen Health verilerini paylaşırken. Ek olarak sistem diski ise gayet normal bir durum. Daha önce çok karşılaştım sistem diski olan HDD'lerde. Ek olarak sizin sistem diskiniz 5400RPM bir disk. Yani bu durum gayet normal.

Yeni konular

Geri
Yukarı