Sürekli bana bakan kızın bana karşı ilgisi olabilir mi?

zerotohero

Picopat
Dostlar, kısaca özet geçeceğim. Yaklaşık 1 hafta falan oluyor. Spor salonu gibi bir yerdeyim ama fitness degil, ona benzer ama spor yapıyoruz öyle diyeyim. Her neyse, ilk basladigim zamanlar, bu arada herkes aynı anda başladı, bu dedigim kız sürekli bana bakıyordu. Bakısıyorduk. 2 gün sonra falan duraktaydık, ben baska bir kızla konusuyordum, bu kız kapalı bir açıdaydı fakat bizi görebilmek icin kafasını öne eğdi falan bize baktı. Bundan 1 gün sonra başka bir kızla otobuste muhabbet ediyordum o da otobusteydi ve sürekli bize bakıyordu. Benim sırtım ona dönüktü ama arada dönüp baktigimda gözü bizdeydi ve ben otobusten indigim zaman sürekli benim tarafa bakıyordu. Son olarak aynı otobuse düstük (bu arada kiz hiçbir zaman tek olmuyor, yaninda çok yakın biri oluyor.)

Ardından işte muhabbet açtı, adımı sordu vs. şurada iniyorsun, görüyorum falan dedi ve salonda da sürekli bakıyor. Sizce bu kızda ışık var mı dostlar? Ne yapayim?

Son düzenleyen: Moderatör:
ben baska bir kızla konusuyordum, bu kız kapalı bir açıdaydı fakat bizi görebilmek icin kafasını öne eğdi falan bize baktı.
Bundan 1 gün sonra başka bir kızla otobuste muhabbet ediyordum o da otobusteydi ve sürekli bize bakıyordu.
Benim sırtım ona dönüktü ama arada dönüp baktigimda gözü bizdeydi ve ben otobusten indigim zaman sürekli benim tarafa bakıyordu.
Belli değil mi zaten ışık olup olmadığı :D. Muhabbeti o açtı demişsin zaten, kızın ilgisini baya çekmişsin kanka.

Hocam belki arkadaşça mı davranıyor o da aklıma geldi.
Arkadaşça davranıyor gibi gelebilir fakat karşındaki kız, ve size bakması sizinle konuşmaya çalışması, sizinle ilgilendiği anlamına geliyor. İlk olarak amacı arkadaş olmaktır sonra sevgili falan siz önceden bilin de ona göre ayak uydurursunuz.

Yok oyle bir girişimim olmadı hiç. Bu dediklerimin sonucunda son olarak ne diyorsun bir de hocam.
Buradan bakıldığında girişim 0 o yüzden kız ne kadar başlatsa da ilerletemiyor gibi gözüküyor. Siz ilerletmeyi deneyin. Kız sizi çağırmaya devam etsin arada siz de onu çağırın ama çok ilgili gözükmeyin bu konuda. Ben bir şeyler olacağına inanıyorum hayırlısı.

Yeni konular

Geri
Yukarı