Sürekli başım dönüyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Aynısı bende var belki benzeri yedğin yemeklere dikkat et uykunu düzenli tut planlı hareket et benim önerim bu olur. :) :)

Babanıza rahatsızlıklarımı ve baş dönmesi ile ilgili bağıntısını sorabilir misiniz acaba?

Bizim ailede şeker hastası var bende de bir ara baş dönmesi oldu, doktora gittim şeker olabilir diye kolestrol çıktı. Sende git görün kişisel tecrübelere sığınma, olmadığın hastalığa bile yakalanabilirsin.

Kolesterol aylar boyu ve her gün etki yapar mı?

Babanız hangi alanda doktor?
Hiç bir alanda doktor değil fakat yemekler lezzetli diye veya uykumu almayınca baş dönmesi oluyor. Şuan boyum 1.85cm. kilom 85kg. gayet iyi görünüyorum fakat güçüm yetersiz geliyor bu vucuta bu sebeple efor sarfediyorum ve terliyorum başım dönüyor bunu yemeklere bağlıyorum.

Kolesterol aylar boyu ve her gün etki yapar mı?

Elbette. Kolesterol kolay kolay geçen bir rahatsızlık değil. Düzensiz besleniyorsan kolesterolün hep olur. Sen bizden buydukların ile iş yapma ama, ihtimal kardeşim. Sana sağlık üzerine bir web site önereyim, doktora gitme şansın yoksa buradan sor öncelikle. Onlar belki yardımcı olabilir www.doktorsitesi.com

Eyvallah abi, çok dengesiz bir beslenme tarzım var açıkçası. Link için teşekkürler. Söylediğiniz şey gerçekten mantıklı gözüküyor.

Arkadaşlar burası hastane değil. Bu tür konularda şunu yap bunu yap gibi tavsiyeler olmamalı. Profesyonel yardım alın. (Doktora gidin.) Buradan yardım edilecek konular değil bu olaylar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı