Araba kazası geçirdim ve sürekli gözümde kaza anı dönüyor

duff1337

Hectopat
Daha fazla  
Dün gece 2'de araba kazası geçirdim, maddi hasarlı bir kazaydı. Yani sadece kafamı çarptım pek bir acı yoktu, ama kaza anı çok korkutucuydu taksi aracın sağ tarafından vurunca sarsılmayla çok korkunç oldu. Dünden beri kaza anı, fren sesleri ve cam kırılma sesleri aklımdan çıkmıyor ne yapmalıyım?

Eğlenceli şeyler yaparak unut gitsin.
Dün gece 2'de araba kazası geçirdim, maddi hasarlı bir kazaydı. Yani sadece kafamı çarptım pek bir acı yoktu, ama kaza anı çok korkutucuydu taksi aracın sağ tarafından vurunca sarsılmayla çok korkunç oldu. Dünden beri kaza anı, fren sesleri ve cam kırılma sesleri aklımdan çıkmıyor ne yapmalıyım?

Hiçbir şey yapmayacaksın. O anı unutmaya çalışacaksın.
Unutmak gibi bir olay söz konusu değil. Geçmiş olsun öncelikle. Kendinizi teselli edin hocam. Kendinize bir uğraş bulun. İlk zamanlar başınızın etini çok yer ama eninde sonunda geçiyor. Bu durumlarda etkisi geçince kafamda senaryo yazıyordum. :D

Bu arada geçmiş olsun dostum.

Yeni konular

Geri
Yukarı