Başım neden hep belada?

• Konuyu başlatan vbios
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 14
  • Görüntüleme 1B
Senin ve alan kişinin TC numaralarınızın yazdığı, test ederek aldığını yazan bir sözleşme imzalamış olsaydınız başına bunlar gelmezdi.
İşi daha da güvene almak için notere bile onaylatılabilir.

Sürekli başım belada oluyor, bu sefer bir kart sattım ve adam çok yüksek sıcaklıklarda tutup bozmuş şimdi de beni tehdit ediyor evime gelecekmiş. Benim neden başım sürekli bela da bir şeyde başarısız olunca bunu ailemin karşılaması beni felç ediyor, eğer o adam kapıya gelse belki aileden biri iade alabilir. Belki de almaz bilmiyorum. Belki daha önce birine bir şey satmışımdır ve aradan 1 ay geçmesine rağmen ailem benden gizli iade almıştır? Belki de almamıştır. Bunu düşünmek bile canımı sıkıyor. Neden başkasının zararını benim ailem böyle yapıyor ki? Belki de düşündüğüm gibi değildir. Belki de ailem şu an bu ürünü benden gizli iade alacak, neden? Neden bunu sorgulayarak kafamı bozuyorum, belki bu tür bir olay olmamıştır. Fakat şu an gerçekten başım belada umarım ki eski günlerdeki gibi bunu da atlatabilirim ve birileri ile uğraşmam.
Hocam sevdiğim bir üyesiniz. Elimden ne gelirse yaparım, yapabileceğim bir şey var mı?

Ve de, o adamın numarasını özel bir platformdan bana verebilir misiniz?

Sürekli başım belada oluyor, bu sefer bir kart sattım ve adam çok yüksek sıcaklıklarda tutup bozmuş şimdi de beni tehdit ediyor evime gelecekmiş. Benim neden başım sürekli bela da bir şeyde başarısız olunca bunu ailemin karşılaması beni felç ediyor, eğer o adam kapıya gelse belki aileden biri iade alabilir. Belki de almaz bilmiyorum. Belki daha önce birine bir şey satmışımdır ve aradan 1 ay geçmesine rağmen ailem benden gizli iade almıştır? Belki de almamıştır. Bunu düşünmek bile canımı sıkıyor. Neden başkasının zararını benim ailem böyle yapıyor ki? Belki de düşündüğüm gibi değildir. Belki de ailem şu an bu ürünü benden gizli iade alacak, neden? Neden bunu sorgulayarak kafamı bozuyorum, belki bu tür bir olay olmamıştır. Fakat şu an gerçekten başım belada umarım ki eski günlerdeki gibi bunu da atlatabilirim ve birileri ile uğraşmam.
Benim gibi yap eğer 2. Bir eşya satıyorsan eve getirme mesela 2 sokak arkadaki bir siteyi söyle oraya git daha sonra ağlarsa ağlasın.

Benim ailem'de aynı şeklin bi değişiği küçükken okulda bir sorun oldu ama artık ne olursa olsun minicik bir tartışma olsa "kim?" bile demeden karşı tarafı tutup beni suçluyor.

Ayrıca Orta 1'de akli iradesi çokta yerinde olmayan bi hocam çocuğun anormal dedi fakat ben aileme "ŞŞ - Off" bile demiyorum ailem minicik bi hatam olsa "*öğretmenin dediydi" "öğretmen 2 yıl önceden biliyordu" vs diyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı