Sürekli Captcha Doğrulaması Çıkıyor

Hydradioactive

Hectopat
Son günlerde sorunlarım bitmek bilmiyor. Bu sefer de captcha sorunuyla karşı karşıyayım. Her seferinde ben robot değilim doğrulaması yapmak zorunda kalıyorum. Instagram vb. uygulamalar da şüpheli girişler olduğu nedeniyle bildirimler gönderiyor. Sorun tek bir cihazda değil tüm cihazlarda var ve VPN vs. kullansam da kullanmasam da çıkıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sorununu daha açık anlatmalısın ancak anladığım kadarıyla şöyle söyleyebilirim bunu engelleyemezsin çünkü reCAPTCHA'ları siteye bot olmaması için koyulur ve bunu sitelerin sahipleri yapar ve bu bir sorun değildir. Diğer sorununu da anladığım kadarıyla instagram şifreni bir yere girmişsin (panel vs.), hesabına giriş yapıldığı için alırsın bu da senin bilgilerini koruman açısından bir problemdir.

Çözüm;
Bu sorunların çözümü için Instagram şifreni değiştirmeni, yine aynı sorunu alırsan gerekirse hesabını kapatmanı ve yeni hesap açmanı öneririm çünkü bu senin kişisel bilgilerini başka birinin eline verebilir ve bu riskli bir durumdur.

Bir telefondan beklentin nedir?
Üst seviye oyun oynamak ise o fiyat aralığında zor.
Lakin orta seviye oyun oynamak ve sosyal medyada zaman geçirip şarj durumunu düşünmeden kullanmak istiyorsan Xiaomi Note 6 Pro'yu öneririm. Tasarım ve batarya olarak güzel.

Acelem yok dersen Note 7'si çıktı onu alırsın.
Anlıyorum ama bu durum Google'da normal arama yaparken bile karşıma çıkıyor ve sadece tek bir cihazda değil Wi-Fi'a bağlı tüm cihazlarda bu durum oluyor. Her sitede neredeyse oluyor denebilir sanırım ağ trafiğine neden olan bir şeyler var fakat ne olduğunu çözemedim çünkü VPN tarzı uygulamaların hiçbir cihazda olmadığına eminim. Ayrıca mobil veride bu sorunları yaşamadığımı da belirtmek isterim.

Sent from my MI 6 using Technopat mobile app

Anlıyorum ama bu durum Google'da normal arama yaparken bile karşıma çıkıyor ve sadece tek bir cihazda değil Wi-Fi'a bağlı tüm cihazlarda bu durum oluyor. Her sitede neredeyse oluyor denebilir sanırım ağ trafiğine neden olan bir şeyler var fakat ne olduğunu çözemedim çünkü VPN tarzı uygulamaların hiçbir cihazda olmadığına eminim. Ayrıca mobil veride bu sorunları yaşamadığımı da belirtmek isterim.

Sent from my MI 6 using Technopat mobile app

Modemini sıfırlamayı dene. Bu senin de belirttiğin gibi yoğun trafikten kaynaklı bir sorun ve bu durum genelde bizde çok az olurken sende aşırı derecede oluyor. Bu trafiğin bir kaynağı olması ve bu sıfırlama yaparak olmaz ise sağlayıcını aramanı tavsite ederim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı