Sürekli cinsel muhabbet yapan eleman

bursali

Hectopat
Yer
Bursa
Çoğu arkadaş ortamında vardır. Gördüğümde çevresinden hızla uzaklaşmak istediğim eleman tipidir. Gördüğü tüm kızlarla beraber olmak ister. Bugün şunu bugün bunu yaptım diyerekten doğruluğu şüpheli şeyler anlatır durur. 10 dakikada bir telefonundan güzel kız gösterir. Topluma açık ortamda müstehcen videolar izler. İroniktir ki bu arkadaşın bakir olma ihtimali yüksektir bana göre. Arkadaş ortamında en nefret ettiğim tipleme budur. Siz bu gibi elemanlar hakkında ne hissediyorsunuz? Şu anki takıldığım arkadaş grubundan sırf bu eleman yüzünden ayrıldım. Aşırı itici geliyor bana.

Çoğu arkadaş ortamında vardır. Gördüğümde çevresinden hızla uzaklaşmak istediğim eleman tipidir. Gördüğü tüm kızlarla beraber olmak ister. Bugün şunu bugün bunu yaptım diyerekten doğruluğu şüpheli şeyler anlatır durur. 10 dakikada bir telefonundan güzel kız gösterir. Topluma açık ortamda müstehcen videolar izler. İroniktir ki bu arkadaşın bakir olma ihtimali yüksektir bana göre. Arkadaş ortamında en nefret ettiğim tipleme budur. Siz bu gibi elemanlar hakkında ne hissediyorsunuz? Şu anki takıldığım arkadaş grubundan sırf bu eleman yüzünden ayrıldım. Aşırı itici geliyor bana.

Hiç cevremde yok böyle eleman ama olsaydi muhabbetim olmazdı muhtemel.

Ben de sevmem. Tabiiki de arkadaş ortamında bu tarz konuları konuştuğumuz oluyor ama sürekli bu konuları konuşanları sevmem.

O insanları incelediğinde hayatta bi yere gelememiş ve uğraşıcak herhangi bir aktivitesi olmayan insanlar olduğunu rahatlıkla görebilirsin.

Benimde böyle bir arkadaşım var. Bütün gün şu sitede bir kız var yok geçen araba ile geçerken bana baktı diye bütün gün böyle muhabbeti var. Ben dinliyormuş gibi yapar geçerim çok vaktimi ayırmam. İyi yapmışsınız.

Geri
Yukarı