Sürekli dışarıdan yemek alıyorum

CeoPotato

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar 5 yıldır Yemeksepeti üyesiyim. Ne zaman acıksam aklıma dışarıdan yemek yemek geliyor bunu nasıl durdurabilirim haftada 1 hamburger yiyorum. Onun yanında pide lahmacun her şeyi alıyorum. Bunu nasıl durduracağım zayıflamam lazım zayıflayamıyorum. Dışarıdan yemek yiyorum sürekli :(.

Merhabalar 5 yıldır Yemeksepeti üyesiyim. Ne zaman acıksam aklıma dışarıdan yemek yemek geliyor bunu nasıl durdurabilirim haftada 1 hamburger yiyorum. Onun yanında pide lahmacun her şeyi alıyorum. Bunu nasıl durduracağım zayıflamam lazım zayıflayamıyorum. Dışarıdan yemek yiyorum sürekli :(.

Diyetisyen ile görüş sana program çıkarsın.
Ama eğer Technopat'e güveniyorsan cevap vereyim.
Dışarıdan yemek söyleme.

Diyetisyenede gitsen disiplin ve irade olmadıktan sonra maalesef etki alamazsın. Diyetisyende psikolojik olarak para ödediğini için uyma iradesi uyanıyor galiba. :D Ama disiplin olmadıktan sonra o kiloları geri alabilirsiniz. Sihirli bir şey yok. Sabır ediceksiniz. Yemeyeceksiniz. Kolay değil ama yapmak zorundasınız.

Geri
Yukarı