Sürekli Dizi balon mu?

Sürekli dizi ve Gumball. İkisi de hayatımda TV'den izlediğim en iyi şeyler.

Sürekli dizi son sezon pek sevmedim uzay falan.
Ama o hali bile günümüz çizgi filmlerini katlar.

Son düzenleme:

Dizinin 1-2 sezonları Türkçe Dublajlısı tek kötü yanı 360p olması. Ayrıca dizi ne balon ne de en iyi çizgi filmdir bana göre.

Eki Görüntüle 1153026

Son zamanlarda Sürekli Dizi'ye balon diyen marjinal kırıklar türemiş.

Regular Show gelmiş geçmiş en iyi çizgi filmdir.
Neden mi?

Bu dizide olay karakterlerin maceralar yaşamaları değil bölümler çok normal başlıyor ve sonra ya çok beklenmedik dönüşlere ya da sosyal yorum/popüler kültür eleştirisi/karakter gelişimine giriyor.

Her karakter bir dereceye kadar genel bir durum komedisi/film karakteri olsa da, yine de gerçekten varız yaşıyoruz diyorlar.

Hepsi ikonik ve kişilikli karakterler Lollipopumuz Pops var Sakız Kafa Ben son, Ölümsüz Beyaz Bir Goril Skips, Göbekli Kas Adam ve Çak Beşlik Hayalet, Mavi Bir Karga ve Şımarık Bir Rakun

Açıkca Mordo ezik olan ve herkes ezik karakteri sever.

Rigby kendine aşırı güveniyor, olgunlaşmamış ve fırlama bir tip ama yine de bir şekilde Mordo kadar sevimli ve cana yakın.

Sürekli Dizi normal ve absürt arasında gidip gelirken Mordecai ve Rigby genellikle etkilenmez.

Çimleri biçerken olduğu gibi ayda savaşırken de önemsiz şeylere takılıp onlardan bahsedebilirler.

Yatak odalarında bir peluş güreşçi üzerinde güreş hareketleri yaparken kendilerini yalan söylerken belaya da sokabilirler.
Bir uzay istasyonuna Teğmen Rigs ve Binbaşı Mordecai olarak girmek gibi :d.

Bölümlerde garanti edilmese de genellikle olan şey, bir şekilde ders almalarıdır.
Genellikle, Mordecai, Rigby'yi mesaja sürüklerken, Rigby, Mordecai'ın bunu öğrenmesini engellemeye çalışır. Genelde bir aydınlanma anı da yoktur; mesaj orada, karakterler bunu öğreniyor, ancak çocuklara ne olduğunu anlatmak için gösteriyi durdurmak için bir dakika bile almayacaklar. Kendiniz öğrenin veya öğrenmeyin.

Dizi müzikten çok yararlanıyor.
Müzik ve gösteri için oluşturulan şarkılar harika, ama 80'li pop müziklerini direkt olarak kullanmaları da var, hepsi tam yerinde.

Delice ve dahice olan, ancak 80'lerin dramatik bir pop şarkısının eklenmesiyle daha da güçlenen bir kahve/çim biçme makinesi bölümü var.

Ayrıca sezonun ilerleyen bölümlerinde Joe Esposito'nun “You're The Best” şarkısını mükemmel bir şekilde kullanıyorlar ve bu da bölümün epikliğini arttırıyor.

Son olarak dizi 3 alanda da başarılıdır: - harika hikayeler anlatmak - animasyon açısından akıllıca teknik kullanmak - nesiller arası göndermeler - absürt mizah ve iyi geliştirilmiş karakterlerden gerçek duygusal bir mesaj almak.

Sürekli Dizi'yi çoğu insan için anlamak belki biraz daha kolaydır çünkü karakterlerin çoğu hayvanlar, sakız makineleri, yeşil Hulk insanları, hayaletler veya Lollipop diyarından'dan saf bir adam olarak tasvir edilse de, onlar en çok ikonikleşenlerdir.

Ayrıca çoğunlukla bizimkine benzeyen bir dünyada yaşıyorlar.

Bu nedenle, empati yapmak ve ardından beğenilebilirlik açısından Adventure Time veya Steven Universe'den daha geniş bir kitle tarafından daha kolay anlaşılabilir.

Bu yüzden Regular Show tüm zamanların en iyi Çizgi filmidir.

En sevdiğim bölüm hambuger bölümüdü dugulandım

Dizinin 1-2 sezonları Türkçe Dublajlısı tek kötü yanı 360p olması. Ayrıca dizi ne balon ne de en iyi çizgi filmdir bana göre.
Hocam bütün biten dizilerin olduğu ve izlendiği siteler var bunu gibi:

Geri
Yukarı