Sürekli Dizi balon mu?

Sürekli Dizi şu ana kadar yapılmış en iyi çizgi filmlerden biridir, hatta bana göre çok rahat ilk 5'e girer. Sürekli Dizi balon diyenler de ya LoL karakterine aşıktır ya da Brawl Stars oynuyordur.

Hürriyet Kasidesi yazarı...
Bunu görmek bu kadar zor olmamalı en basit örneği Kapitalizmin hüküm sürdüğü bir düzende yaşıyorlar.

Sürekli Dizi şu ana kadar yapılmış en iyi çizgi filmlerden biridir, hatta bana göre çok rahat ilk 5'e girer. Sürekli Dizi balon diyenler de ya LoL karakterine aşıktır ya da Brawl Stars oynuyordur.
Adventure Time fanlarının %90'ı balon diyor ama kendi sevdikleri dizinin %90'ı boş beleş bölümlerden oluşuyor %10'u kaliteli sadece.

Bunu görmek bu kadar zor olmamalı en basit örneği Kapitalizmin hüküm sürdüğü bir düzende yaşıyorlar.

Adventure Time fanlarının %90'ı balon diyor ama kendi sevdikleri dizinin %90'ı boş beleş bölümlerden oluşuyor %10'u kaliteli sadece.

Adventur Time'ı da çok severim, eğlenceli bölümleri olan kaliteli bir çizgi filmdi. Ancak bana göre Sürekli Dizi ile rakip olabilecek bir çizgi film değil, Sürekli Dizi her açıdan daha iyi.

1 bölüm bile izliyemedikleri için normal hocam.
Başka kim balon der bilir misin?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni gelen çocuk kitlesi artık YouTube nesli. Simli muzlu muz izlemek onlar için daha zevkli. Esrarengiz kasaba , sürekli dizi , adventure time , gumball ve diğer bizim sevdiğim şeyleri sevmezler çünkü ben kendi kuzenlerim de görüyorum izleyemiyorlar dayanma güçleri kırılmış sanki. Sabah 6 da kalkıp sünger bob izlemek için kanal açan biz ile aynı olamazlar zaten.

Derler di ya eski nesil yeni nesil çatışması . Bu kadar ağır bir fark beklemezdim yeni nesilden.

23 yaşıma gireceğim tekrardan başladım efsaneye 4 sezondayım :) çok ayrı bir çizgiflim cartoonnetwork, ün çocuk dizisi yapmadığı o güzel yılları çok özledim.

Yeni konular

Geri
Yukarı