Sürekli dolandırıcı maili alıyorum

Janpardayan

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar merak ettiğim olay şu bu adam benim mail adresimi nereden buldu hadi ben dikkatli bir kullanıcıyım aynı zamanda Netflix'te kullanmıyorum bu dikkatsiz bir insan olsa bunu dümdüz yer bu maillere karşı ne yapabilirim?

Screenshot_20201002-000440.png

Dosya Ekleri

• Screenshot_20201002-000950.png
    Screenshot_20201002-000950.png
    56,6 KB · Görüntüleme: 115
Bende haftada 2-3 tane böyle mail alıyorum ne yazık ki bir çözüm yolu bulamadım.

Her gün milyon tane saçma sapan sitelerden kupon, dolar veya hediye kazandığımı söyleyen mailler alıyorum. Sağ tık yapıp gereksiz olarak işaretle derseniz aynı adresten tekrar mail atılırsa gereksiz klasörüne düşer. Bu işlemi hiçbirini açmadan yapmanızı öneririm.

Bunların iTunes vs. versiyonları da var. Mail yazmıştım Apple'a bakın markanızın adı kirlenebilir diye. İpleyen olmadı supporttan. Hadi lan dünyanın en büyüğüyüz biz kim kirletecek dediler herhalde. Legal olarak da sorumluluk dolandırılana kalıyor bu durumlarda. En iyi yol mail değiştirmek ya da o maili kara listelemek.

Aynı e-postalardan ben de alıyorum, aldığım gibi gereksiz kutusuna atıyorum.
Ekran görüntüsü 2020-10-02 002346.png

Netflix kullanıcısıyım ama hesabım benim e-posta adresime kayıtlı değil.

Bu arada, girdikleri isim mükemmelmiş. 😂 😂 N'nin altına ben de bir işaret koyarım, olur biter. Ne diyeyim bunlara? 🤣 🤣

Her gün milyon tane saçma sapan sitelerden kupon, dolar veya hediye kazandığımı söyleyen mailler alıyorum. Sağ tık yapıp gereksiz olarak işaretle derseniz aynı adresten tekrar mail atılırsa gereksiz klasörüne düşer. Bu işlemi hiçbirini açmadan yapmanızı öneririm.
Çok teşekkürler
Aynı e-postalardan ben de alıyorum, aldığım gibi gereksiz kutusuna atıyorum.
Eki Görüntüle 687721

Netflix kullanıcısıyım ama hesabım benim e-posta adresime kayıtlı değil.

Bu arada, girdikleri isim mükemmelmiş. 😂 😂 N'nin altına ben de bir işaret koyarım, olur biter. Ne diyeyim bunlara? 🤣 🤣

Yalnız değilmişim demek ki.
Bir de PayPal mailleri var, bildiriyorum tekrar geliyor 😒

Bana da geldi PayPal mailleri başta biraz tereddüt de kaldım sonra mail adresini görünce uyandım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı