Sürekli evde durmak

Büyüdükçe herkes yalnızlaşır. O 5-6 kişilik ortamlar, üniversiteden sonra bitiyor.

Evet maalesef öyle çünkü artık sözde sonsuza dek birlikte olacağınız arkadaşlarınızın aslında sadece size gittiği yere kadar eşlik ettiğini öğrendiniz artık başkalarıyla anlamlı ilişkiler kurmanız zor.
Çözüm sevgili olabiliyor gerçekten her anlamda anlaştığınız bir karşı cins olduğunda arkadaşa ihtiyaç duymuyorsunuz.

Ek olarak kimse tam anlamıyla asosyal olmak istemez 1 insanda olsa hayatınızda olmalı çünkü hayat paylaştıkça güzel hala ne paylaşması diyen varsa into the wild filmini izlemesini tavsiye ederim.

Yalnız olmak yanlış kalpte olmaktan iyidir. Sen en iyisini yapıyorsun zaten arada bir görüştüğün arkadaşlarınla dışarı çıkıyorsun. Hem fazla muhabbet tez ayrılık getirir.

Ben de asosyal olarak adlandırılan insanlardanım. Bu benim kişisel tercihim ve mutluyum kendimi eksik falan hissetmiyorum. İnan rehberimde hiçbir arkadaşımın numarası yoktur.
Bu yüzden tüm vaktiniz size ait kendinizi geliştirin diğerleri boş boş vakit öldürürken bir uğraş edinin. Herhangi bir konuda uzmanlaşın kendinize bir şeyler katın. Hobi olabilir, her şey olabilir. Onlara özenmek anlamsız çünkü bu devirde dostluklar sahtedir boş vakit öldürmekten ibarettir. İnsanın kendinden başka dostu yoktur. Sizin gibi yalnızların olduğunu bilin ve kendinizi sakın yalnız hissetmeyin bu konuda.

İnan benim de öyle, okuldakiler ve birkaç arkadaşım dışında kimse yok rehberimde ama maalesef ki bu benim seçimim değil ve kendimi aşırı yalnız hissediyorum. Dışarı çıkmak istediğim zaman yanıma birini bulamıyorum tek gezmekte istemiyorum. Bıktım açıkçası bu durumdan.
Yalnız olmak yanlış kalpte olmaktan iyidir. Sen en iyisini yapıyorsun zaten arada bir görüştüğün arkadaşlarınla dışarı çıkıyorsun. Hem fazla muhabbet tez ayrılık getirir.

Neredeyse 1 sene olacak konuşmayalı, onlarlada aramıza bir soğukluk girdi nedense.
Evet maalesef öyle çünkü artık sözde sonsuza dek birlikte olacağınız arkadaşlarınızın aslında sadece size gittiği yere kadar eşlik ettiğini öğrendiniz artık başkalarıyla anlamlı ilişkiler kurmanız zor.
Çözüm sevgili olabiliyor gerçekten her anlamda anlaştığınız bir karşı cins olduğunda arkadaşa ihtiyaç duymuyorsunuz.

Ek olarak kimse tam anlamıyla asosyal olmak istemez 1 insanda olsa hayatınızda olmalı çünkü hayat paylaştıkça güzel hala ne paylaşması diyen varsa into the wild filmini izlemesini tavsiye ederim.

Sevgili yapmayı da denedim ama pek geniş bir çevrem olmadığından oda olmuyor, okuldan yapmak istemiyorum. İnternette birkaç konuştuğum var, tabii onlarda ne kadar uzun süreli olursa.

Son düzenleme:
İnan benim de öyle, okuldakiler ve birkaç arkadaşım dışında kimse yok rehberimde ama maalesef ki bu benim seçimim değil ve kendimi aşırı yalnız hissediyorum. Dışarı çıkmak istediğim zaman yanıma birini bulamıyorum tek gezmekte istemiyorum. Bıktım açıkçası bu durumdan.

Yalnızlıktan mı bıktınız öyleyse siz yalnızlığı sevmiyorsunuz.
Öyleyse herhangi bir hobiniz varsa kursuna kaydolun hobinizin. Öyle yerlerden arkadş bulabilirsiniz. Çevreniz okulda darsa başka yerde bulun artık internetten bile buluyorlar.

Geri
Yukarı