Sürekli farklı mavi ekran hataları geliyor

Mehmetdndr

Hectopat
Sürekli farklı hata kodlu mavi ekran geliyor karşıma bilgisayar acılmıyor aldığım hatalar sunlardır:
DRIVER_IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL
Ciritical process died.
Fotoğraf ekleyemedim.

Bazen de bilgisayarınız düzgün başlatılmadı ekranı geliyor yeniden başlat ve gelişmiş seçenekler yazan iki şık var.
Yardımcı olursanız sevinirim

Ekleyebildim

Dosya Ekleri

• 20230901_205818.jpg
    20230901_205818.jpg
    187,6 KB · Görüntüleme: 27
  • 20230901_205744.jpg
    20230901_205744.jpg
    232,2 KB · Görüntüleme: 23
Diskiniz ölmüş olabilir belki.
Sabahki mavi ekran vermesinden sonra bir iki kere açabilmiştim bir keresinde aygıt yöneticisinden bir sorun olabilir mi diye bakmıştım bir keresinde avg den tarama yapmaya çalışırken kapandı bir kere tarayabilmiştim onda da bir sorun bulamamıştı 3 farklı kısım vardı depolama olarak bilgisayar sekmesinde onlar normal gibiydi aygıt yöneticisindeki durumlarını hatırlamıyorum gözümden kaçmış olabilir

Sabahki mavi ekran vermesinden sonra bir iki kere açabilmiştim bir keresinde aygıt yöneticisinden bir sorun olabilir mi diye bakmıştım bir keresinde avg den tarama yapmaya çalışırken kapandı bir kere tarayabilmiştim onda da bir sorun bulamamıştı 3 farklı kısım vardı depolama olarak bilgisayar sekmesinde onlar normal gibiydi aygıt yöneticisindeki durumlarını hatırlamıyorum gözümden kaçmış olabilir
Aygıt yöneticisinden net bir bilgi edinemezsiniz. Ayrıca o cihazın içindeki verileri almak şu anda imkansız gibi bir şey. Keşke yedekleseydiniz. Formattan başka bir şansınız yok maalesef.

Geri
Yukarı