Sürekli Hayal Kurmak

Bünyaminaltun

Hectopat
Daha fazla  
Başlıktaki gibi sorunum bu sürekli hayal kurmak bazen metrodayken, bazen minibüste, bazen evde, sonra çevremdekilere bakıyorum acaba duydular mı diye paranoya oluyor acaba sebebi nedir ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayal kurmak iyidir aslında kurduğun şey hakkında motivasyon kaynağı olur. Mesela ben her zaman futbolcu olma hayali kurmuştum ve hala da devam ediyor ve bu beni futbol oynadığım takımda antrenman ve maç zamanlarında motivasyon kaynağı oluyor daha hırslı ve azimli oynuyorum.

Gayet normal bir olay. Ama genelde vakti boş olanlarda olan bir durum. :D
Bu da doğru.

Hayal kurmak iyidir, hoşdur lakin boş hayaller peşinde koşmayın.
Kendinizi gereksiz hayallerden arındırıp daha gerçekleştirilebilir hayaller kurup peşini de bırakmadınız mı tamamdır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kaç yaşındasınız ?
Yaşım 19, bazı arkadaşlar dalga geçmeye çalışmış, konuda bahsettiğim hayal durumu yakınımı kaybetmem sonucu onu yaşıyor onla zaman geçiriyor gibi görmem. Öldüğünü bilsemde bu his hoşuma gidiyor sadece insanlara söylemekten çekiniyorum ve çekinmekte haklıymışım.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı