Sürekli internet bağlantısı kopuyor

kavaleria

Femtopat
Daha fazla  
Bilgisayarı normal kullanırken bazen internetten çıkıyor bilgisayar. Mesela Valorant oynarken durup dururken oyun 5 saniyeliğine duraksıyor, Discord'da "bağlantı kesildi" ve "bağlanıyor" yazıyor 5-10 saniyeliğine. Wi-Fi sembolü gidiyor sonra geri geliyor. Bu çok sık olmaya başladı. Ama evde sadece benim bilgisayarımda oluyor. Bu sorunu yaklaşık bir aydır yaşıyorum. Çıldırma noktasına geldim artık. İnternetten bir şeye bakacağım zaman "internet bağlantısı yok" diyor 10 saniye beklemek zorunda kalıyorum. Çok gıcık bir durum. Nasıl düzeltebilirim? "internet bağlantısı yok" diyor 10 saniye beklemek zorunda kalıyorum. Çok gıcık bir durum. Nasıl düzeltebilirim?
Aynı zamanda çıldırmalık olaylardan biri de şu: Arkadaşlarımla Discord'da konuşabiliyorum internet çalışıyor ama Google'a giremiyorum. "internet bağlantısı yok" diyor. Ya madem internet yok ben nasıl konuşabiliyorum arkadaşlarımla? Sorun Google'dadır belki diye Opera'yı açtım ama orada da "internet bağlantısı yok" diyor. Laptopa format bile attım ama düzelmedi. Çıldırmalık. Bilgisayarı parçalamama ramak kaldı. Bir çözümü olmalı bunun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dedikleriniz hakkında hiçbir bilgim yok, bu işlerden hiç anlamıyorum. Tek bildiğim şey modem Netmaster Uydunet olduğu ve bu aptalca sorunun bir tek benim bilgisayarımda olduğu.

Yeni konular

Geri
Yukarı