İnternet bağlantısı sürekli kopuyor

• Konuyu başlatan sarah
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 1
  • Görüntüleme 295

sarah

Hectopat
Apartta kalıyorum. Genel olarak internette ping sorunu olmuyor (Ethernet kablosu kullandığım için). Fakat sürekli internet bağlantısı kısa süreli de olsa kopuyor. Kopma süresi duruma göre değişiyor. Apart olduğu ve internete çok kişi bağlanmasından dolayı olduğunu düşünüyorum. Bunun bir çözümü var mı acaba? İnternet kopmasını engellemek için? Ekstra bir yardımcı cihaz filan alınabilir mi bunun için?

Apartta kalıyorum. Genel olarak internette ping sorunu olmuyor (Ethernet kablosu kullandığım için). Fakat sürekli internet bağlantısı kısa süreli de olsa kopuyor. Kopma süresi duruma göre değişiyor. Apart olduğu ve internete çok kişi bağlanmasından dolayı olduğunu düşünüyorum. Bunun bir çözümü var mı acaba? İnternet kopmasını engellemek için? Ekstra bir yardımcı cihaz filan alınabilir mi bunun için?
Sağlayıcı TTNET ve altyapı fiber değilse bu oluyor maalesef. Zamanında ben de aynı sorunu evimde yaşadım, kalabalıktan olduğunu sanmıyorum. Çözümü müşteri hizmetlerini arayıp güncelleme yaptırmaktı. Hat sahibi görüşürse düzelir sanırım. On dakika bile sürmüyor arayıp yaptırmak.

Yeni konular

Geri
Yukarı