Sürekli IP adresi değiştirmek mümkün mü?

ewoasty

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar.
Vermiş olduğum bir hizmet nedeni ile IP adresimi her 3-5 dakikada bir değiştirmek istiyorum.
Değiştirdiğimde gerçekten değiştirmiş olmak istiyorum.
Bunu en kolay ve hızlı şekilde naısl yapabilirim?

Ne tür cihaz veya program alınacak ise alabilirim. En sağlıklı ve hızlı şekilde IP değiştirmek istiyorum.

Şu an telefonu USB bağlantı ile mobil ağı kapatıp açıp tamamen benzersiz IP adresi alabiliyorum. Ama bu bayağı zaman alıyor.

Win1o kullanıyorum cihaz PC masaüstü. Bunu yapabilir miyim? Lütfen yardım eder misiniz?

Bir de örnek vereyim bu IP değişimi iş yapar mı?
Mevcut: 111.222.333.456
Sonra: 111.222.333.345

Son bölümün değişmesi benzersiz IP sayılır mı?
Yoksa böyle mi olmalı.
Mevcut: 111.222.333.567
Sonra: 111.222.345.678

Son düzenleyen: Moderatör:
Yerel IP'nizi mi ınternet'e çıkış IP'nizi mi değiştirmek istiyorsunuz?

İnternette işlem yaparken gözüken IP adresimi değiştirmek istiyorum.

Modemi kapat aç yaptığında IP adresi değişmiyor mu? IP adresleri statik olur genelde.

Modemi aç kapa yaparak zaman çok fazla gidiyor.

Ben şu an PC'ye USB ile telefonu bağladım. 3G'ye aldım. Mobil ağı kapatıp açtığımda benzersiz IP atanıyor dğeişiyor. Ancak bu bile zaman alıyor. Daha hızlı ve daha sağlıklı şekilde değiştirmek istiyorum.

Misal biraz önceki IP adresim: 178.247.47.144
Şimdiki IP adresim: http://5.24.249.50/

Mobil ağı kapatıp açtım bana bu IP atandı. Bu şekilde bunu bilgisayarda yapmak istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
İnternette işlem yaparken gözüken IP adresimi değiştirmek istiyorum.

Modemi aç kapa yaparak zaman çok fazla gidiyor.

Ben şu an PC'ye USB ile telefonu bağladım. 3G'ye aldım. Mobil ağı kapatıp açtığımda benzersiz IP atanıyor dğeişiyor. Ancak bu bile zaman alıyor. Daha hızlı ve daha sağlıklı şekilde değiştirmek istiyorum.

Misal biraz önceki IP adresim: 178.247.47.144
Şimdiki IP adresim: http://5.24.249.50/

Mobil ağı kapatıp açtım bana bu IP atandı. Bu şekilde bunu bilgisayarda yapmak istiyorum.
DSL hat kullanıyorsanız modemi açıp kapatmadan yalnızca DSL bağlantınızı kesin ve tekrar bağlanın modem arayüzünden. Bu şekilde kısa yoldan IP değiştirebilirsiniz. Onun dışında ne yazık ki farklı bir yolu yok.

Geri
Yukarı