Çözüldü Sürekli mavi ekran hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 11

Tay3rkt

Centipat
RAM
crucial ballistix 8x2 3000mhz cl15
SSD veya HDD modeli
WD SN570 500GB ADATA 960GB SATA wd 7200rpm 1tb hdd
Ekran kartı
galax rtx4060ti 8gb
Anakart
gigbyt a320m
İşlemci
ryzen 5 3600
Çözüm
Sistemde virüs var. Temiz bir kurulum işini çözecektir.

Çözdüm mavi ekranı. Diskim bozukmuş. Bozuk olan diski çıkardım. Çözdüldü ve sistemde virüs olma ihtimali sıfır. İnternetten program indirmedim. Flash bellek takmadım ve her zaman Kaspersky çalışır durumdaydı. Acaba yanlış bakmış olabilir misiniz?

Microsoft'un kendi sitesinden orijinal Windows indirip kurun, bileşenlerin sürücülerini resmi sayfalardan güncelleyin Driver Booster tarzı yanlış eski sürüm kuran programlar kullanmayın.

Windows'um orijinal.
Microsoft'un kendi sitesinden orijinal Windows indirip kurun, bileşenlerin sürücülerini resmi sayfalardan güncelleyin Driver Booster tarzı yanlış eski sürüm kuran programlar kullanmayın

Sistemde virüs var. Temiz bir kurulum işini çözecektir.

Çözdüm mavi ekranı. Diskim bozukmuş. Bozuk olan diski çıkardım. Çözdüldü ve sistemde virüs olma ihtimali sıfır. İnternetten program indirmedim. Flash bellek takmadım ve her zaman Kaspersky çalışır durumdaydı. Acaba yanlış bakmış olabilir misiniz?

Microsoft'un kendi sitesinden orijinal Windows indirip kurun, bileşenlerin sürücülerini resmi sayfalardan güncelleyin Driver Booster tarzı yanlış eski sürüm kuran programlar kullanmayın.

Windows'um orijinal.

Çözüm

Windows'um orijinal.
Bu klasik "arabellek aşımı" hackleme saldırısıdır. Kötü niyetli bir kullanıcının sistemin tam kontrolünü ele geçirmesini önlemek için sistem kapatıldı.

Microsoft'un kendi sitesinden alıntıdır. Aldığın hatanın açıklaması.

Bu klasik "arabellek aşımı" hackleme saldırısıdır. Kötü niyetli bir kullanıcının sistemin tam kontrolünü ele geçirmesini önlemek için sistem kapatıldı.

Microsoft'un kendi sitesinden alıntıdır. Aldığın hatanın açıklaması.

Dostum selam çözdüm sanıyordum lakin çözmemişim senin dediğin gibi format attım USB üzerinden attım bütün diskleri sıfırladım ama mavi ekran halen devam ediyor.

Aldığın yeni mavi ekranların dosyasını paylaş da bakalım.

Bir driver yüzünden olduğunu düşünüyorum ama hangisi bilemiyorum not olarak ntoskrnl.exe açıklamalı mavi ekranı alıyorum.

Mavi ekran hataları donanımsal olacagı gibi yazılımsalda olabilir.
https://www.youtube.com/watch?v=Z5CzIB15qo4
https://www.youtube.com/watch?v=Wv7MFqXqX-0

Belleğimde bir sorun yok videodaki gibi yapmıştım bir sorun bulunamadı demişti.

Geri
Yukarı