Sürekli MEMORY_MANAGEMENT mavi ekran hatası

Ali Deniz K.

Hectopat
Yer
Ankara/Yenimahalle
Daha bugün bilgilendireceğim diye yazmıştım bir konuya onun ardından bilgisayarımı kapattım. 1 saat kadar sonra tekrar açtım ve maximum 30 sn açık kaldı hemen bir tane daha mavi ekran verdi ve yaklaşık 5 dk önce aynı şey oldu artık kasayı camdan aşağı fırlatıcam PC'yi de yeni sıfırladığım için uygulamadan olacağını pek düşünmüyorum dump dosyaları aşağıda. Lütfen yardım edin.

Bilgisayarını yeni sıfırlamışsın, kurduğun sürücülerden emin ol Windows Update bazen eski sürücüler kurabiliyor onları kontrol et.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu kadar insan burada boşuna mı yazdı size? Yazılanları yapmayacaksanız bir şey yazmaya da gerek yok.

Yazılanları yapmadığım sonucunu kendi kafanızdan neye göre çıkardınız bilmiyorum ama ben boşuna yazmadım ve yazılanları da yapmadıklarım varsa yapmaya çalıştım. Yine de teşekkürler.
Evet ben de ne zaman mavi ekran verecek diye bekliyordum sağ olsun bilgisayarım yine yüzümü kara çıkarmadı 2 gün sonrasında verdi bana mavi ekranı buyurun dump dosyasını aşağıya bıraktım.

@Recep Baltaş dump dosyası gelince paylaş demiştin abi buyur bu mesajın altında var dump dosyası @Murat5038 zahmet olmazsa sen de baksan kral.
Konu kilitlensin lütfen.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı