Sürekli olarak yeni teşhis koymak

Arkadaşlar merhaba hayatımda hiçbir zaman bu saatte ayakta bulunmamıştım sanırsam ama şu berbat psikoloji yüzünden uyuyamadım. Konuşacak kimsemde yok zaten ailemden başka belki size de içimi dökersem rahatlarım. 2-3 hafta önce karnıma feci bir ağrı girmişti sonra direkt doktora gittik ultrason falan çekildim ama nasılım ultrason çekilirken bir görseniz sanki başının kesilmesini bekleyen mahkumlar gibiyim hayatımda hiç bu kadar kotu hissetmemiştim ki sağ olsun ultrasonu çeken abi bu halimi iyicene berbat hale getirdi.

Dostum inanmayacaksın ama kendimde olan bir piskolojik rahatsızlığı araştırıyordum.
Araştırmaz olaydım.
Araştırdığım şey: Obsesif kompulsif bozukluk.
İleride tacize kadar gidebilir gibi saçma şeyler yazıyordu.
Başına gelen bir olayı çok kafaya takmakla tacizi nasıl bağlayabilirler :) .
Bu yüzden internetten hiçbir şey araştırma sana burada yazarak içimi rahatlatıyorum.
Umarım sende rahatlamışsındır.
Sende fazla kafaya takıyorsun :(.
Takma.

Galiba kimse fark etmemiş de, bu arkadaşın fiziksel bir problemi yok. Takıntı olmuş dostum sende. Açtığın bir iki konuyu daha gördüm de. Ya bu düşüncelerin üzerine yürüyeceksin, ya da bir psikoloğa görünmeni öneririm. YouTube'da bir çok video var bu konu hakkında. Obsesif Kompülsif bozukluk nedir-nasıl yenilir diye bir araştırmanı öneririm. Biraz güçlü bir hastalık ama baş etmeyi öğrenince ondan daha güçlü olabileceğini anlıyorsun ;)

Yeni konular

Geri
Yukarı