[Sürprizbozan] Avengers Endgame'de En Sevdiğiniz Sahne Nedir?

burakbarakli

Kilopat
Daha fazla  
Öncelikle herkese iyi forumlar. Forumu çok bilmiyorum başlıkta "spoiler vardır" yazmalı mıyım emin olamadım. Eğer yazmam gerekiyorsa uyarın düzelteyim. Başlıkta da söylediğim gibi kısa zaman önce çıkan ve her yerde spoilerları gezen Avengers Endgame filminde en sevdiğiniz sahneyi soruyorum.
Tony Stark'ın tüm taşları alıp "I am Iron Man" dediği sahneydi. Her ne kadar bileti alan arkadaşlarım türkçe dublaj olarak alsalar da o sahnede "I am Iron Man" deyişini duydum.

Thanosun "Ben kaçınılmazım" dedikten sonra parmağını şıklatıp hiçbir şey olmayışı ve ardından Iron manin "Ben Iron Manim" dedikten sonra parmağını şıklatıp Thanos dahil tüm ordusunu yok etmesi.

Thanos'un ikinci kere öldüğü sahne. Gerçi Avengers dünyasına hâkim değilim, belki de hayatımda ilk defa Avengers filmi izledim. Ölüp ölmediği de meçhul.

Birazcık farklı bir şey yazayım. Zamanda yolculuk kısmında Kaptan Amerika beni büyüledi diyebilirim. Gerek asansör sahnesi olsun, gerek de kendisiyle dövüşmesi olsun. İlk defa bu kadar tersköşe oldum diyebilirim. Heil Hydra 😂

Kaptan Amerika'nın asansördeki Hydra taktiği çok iyiydi ve Mjolnir'i tuttuğu sahnede sinemada alkışlar koptu...

Thanosun herkesi tokatlaması. :) Onları oturarak beklemesi bence baya havalıydı. 3 sonuçta tokatladı tek başına. Captan, Thor ve Demir adamı. O savaş sahnesi iyiydi. Sonra zaten herkes katıldı ve karıştı ortalık 🤠

Bu spoiler olmadığı için sürprizbozan kullanmayacağım. Film çıkmadan Marvel kendi resmi YouTube kanalında bahsettiğim klibi yayınlamıştı. Kaptan Amerika'nın küfür ettiği sahneydi diyebilirim. Evet, en sevdiğim sahne buydu.

"I..am..Iron Man" ve after credit sayılabilecek Iron Man filminden zırh dövme sesleri...

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı