Çözüldü Sürücü belgesi ücreti nasıl ödenir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Murat.byk2002

Centipat
Daha fazla  
Öncelikle selamünaleyküm arkadaşlar,
Yazılı ıle direksiyon sınavını geçtikten sonra bana belirtilen tasrihte kursa gidip gerekli belgeleri aldıktan sonra nüfus müdürlüğüne randevu alıp gerekli işlemleri yapmam gerektiğini söylediler.
Bununla beraber ehliyet harcı mıydı ücreti miydi tam hatırlamıyorum ama Ziraat Bankası'na girdiğimde farklı bir tutar yazıyor, vergi dairesinden baktığımda ise farklı bir tutar yazıyor hangisi gerçek tutar yardımcı olursanız sevinirim.
Bu arada A1 ehliyeti alacağım.

Çözüm
Yazılı ıle direksiyon sınavını geçtikten sonra bana belirtilen tasrihte kursa gidip gerekli belgeleri aldıktan sonra nüfus müdürlüğüne randevu alıp gerekli işlemleri yapmam gerektiğini söylediler.
Bununla beraber ehliyet harcı mıydı ücreti miydi tam hatırlamıyorum ama Ziraat Bankası'na girdiğimde farklı bir tutar yazıyor, vergi dairesinden baktığımda ise farklı bir tutar yazıyor hangisi gerçek tutar yardımcı olursanız sevinirim.

Dijital vergi dairesinden ödeme yapılıyor. Hangi sınıfa göre ödeme yapacağına aşagıdan dikkat et.
https://randevu.nvi.gov.tr/pages/applicationprices buradan da sınıfa göre gerekli ücretleri bulabilirsin.

Dijital vergi dairesinden ödeme yapılıyor. Hangi sınıfa göre ödeme yapacağına aşagıdan dikkat et.
https://randevu.nvi.gov.tr/pages/applicationprices buradan da sınıfa göre gerekli ücretleri bulabilirsin.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20240523_141244_Microsoft 365 (Office).jpg
    Screenshot_20240523_141244_Microsoft 365 (Office).jpg
    89,8 KB · Görüntüleme: 12
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Daha geçen ay ödedim. 1 ayda değişmediyse eğer:
İnteraktif vergi dairesinden ödeyebilirsin online olarak. NVİ sistemine düşüyor.

Soruyu yazarken yukarıda konu veya soru olarak seçenekler vardı görmediniz ya da forumu çok kullanmıyorsanız bilmemeniz normal. Benim mesajı raporlayıp diğer seçeneğine basıp sorunum çözüldü yanlış şekilde soruyu açmışım gibi bir yazı açıklama kısmına yazmanız yeterli.

Geri
Yukarı