Çözüldü Tosla kart ücreti nasıl ödenir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

EREN SATAR

Hectopat
Makaleler
5
Yer
Manisa
Şimdi olayı anlayamadım. Başvuru yapacaktım, adres bilgilerimi vs. yazdım, son kısım fotoğraftaki gibi başvur dediğimde benden bu 10 TL'yi nasıl kesecek?

Dosya Ekleri

• TOSLA KART AL.PNG
    TOSLA KART AL.PNG
    36,9 KB · Görüntüleme: 78
Çözüm
Başvuru yapacaktım, adres bilgilerimi vs. yazdım, son kısım fotoğraftaki gibi başvur dediğimde benden bu 10 TL'yi nasıl kesecek?

Hesabınıza yüklemiş olduğunuz havuzda bulunan bakiye üzerinden 10 TL kesilicektir.

İlk harcamam 1TL yani 10TL'nin altında yine de 10TL mi geliyor.

10 TL geliyor. Ama maalesef ki 1 TL harcama karşılığında değil. "Hemen sen de Tosla Kart’ını al, ilk harcamanı 20 TL ve üzeri gerçekleştir, 10 TL Tosback anında Tosla hesabına gelsin." Kaynak.
Hesabınıza yüklemiş olduğunuz havuzda bulunan bakiye üzerinden 10 TL kesilicektir.

10 TL geliyor. Ama maalesef ki 1 TL harcama karşılığında değil. "Hemen sen de Tosla Kart’ını al, ilk harcamanı 20 TL ve üzeri gerçekleştir, 10 TL Tosback anında Tosla hesabına gelsin." Kaynak.
Anladım teşekkürler sonuçta kart bedava oluyor maksat dursun kampanya vs olur kullanırım.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı