Sürücü güncelleyince mikrofon kalitesi düştü

Muhammet 64

Hectopat
Yer
Denizli/Türkiye
Redragon Scylla H901 kulaklık almıştım ve geldi. Laptopa bağladım sıkıntı yoktu ama dedim sürücüleri güncelleyeyim belki daha iyi ses alırım. Güncelledikten sonra mikrofonu test ettim ve sürekli bir rüzgar sesi gibi ses vardı. Kulaklıktan olmadığına eminim çünkü diğer sürücüde yoktu bu sorun. Aygıt yöneticisinden eski sürüme dön dedim bu sefer de 2010 yılından kalma sürücüyü kurdu. Dell'in sitesinden indirdiğim sürücüleri kuramıyorum. Sizce ne yapmalıyım? Temiz kurulum çare olacaksa format atacağım.

DDU ile silmeyi dener misin sürücüyü? Bende de sürücü kurduğumda hem ses kalitesi hem mikrofon kalitesi çok kötü oluyor. Seslerin yönü anlaşılmıyor.

Sistem yedeği yakın zamanda almışsanız geri yükleme yaparak önceki kullandığınız sürümün olduğu zamana geri söndürebilirsiniz bilgisayarınızı.
Manuel olarak alınıyorsa almadım. Sürücüyü geri döndürünce de 2010 versiyonu kurdu.
DDU ile silmeyi dener misin sürücüyü? Bende de sürücü kurduğumda hem ses kalitesi hem mikrofon kalitesi çok kötü oluyor. Seslerin yönü anlaşılmıyor.
Deneyeceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı