Sürücü nasıl onarılır?

Hocam ilk sorum: CMD'yi yönetici olarak mı açtınız? İkinci sorum: İlk attığım kodu denediniz mi?

Evet yönetici olarak çalıştırdım ve dediğiniz kodu denedim fakat disk başka bir sorun oluştu bu yüzden sıfırlamak zorunda kaldım.
Senin PC bayılmış bir tık.

Bayildi evet Windows kurulu olan disk değil ama oyunlarım kuruluydu.

Yeni bir sorunla karşılaştım disk anlık gidip geliyor sıfırlamayı deniyorum.
Hocam önemli bilginiz yok ise format USB niz de var ise format ekranında 'shift-f10' ile CMD ekranını açıp sırasıyla "diskpart" "list disk" "select disk 0" "clean" komutlarını yazın ve Windows u kurun.

Hocam önemli bilginiz yok ise format USB niz de var ise format ekranında 'Shift-F10' ile CMD ekranını açıp sırasıyla "diskpart" "list disk" "select disk 0" "clean" komutlarını yazın ve Windows'u kurun.

Windows başka bir disk kurulu, bu diski oyunlar için kullanıyordum ama bugün bir sürü hata ile karşılaştım CMD üzerinden dediğiniz komutu denerim teşekkürler.

Windows başka bir disk kurulu, bu diski oyunlar için kullanıyordum ama bugün bir sürü hata ile karşılaştım CMD üzerinden dediğiniz komutu denerim teşekkürler.

Hocam eğer Windows'un kurulu olduğu diski değil yedek diskinize yapacaksanız bu işi "select disk 0" komutu değişir. 0 Windows diskini siler. Yedek disk başka disk yoksa PC de muhtemelen 1 olacaktır. Yani "select disk 1" yazmalısınız.

Geri
Yukarı