Sürücü yükleme INF dosyası bulunamadı hatası

Emre 1080

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle Sevgili Abilerim Kardeşlerim hepnize merhaba diyeyim. Ben 10.SINIF bilgisayar öğrencisiyim ve 6 yaşından beri donanım yazılım konularıyla ilgileniyorum. Bunu baştan belirteyim ki sonradan anlamadığınız işlere bulaşmayın gidin bilgisayarcıya yaptırın v.b söylemler olmasın.

Soruma geçmek istiyorum. Şimdi ben yani daha doğrusu bana masa üstü bilgisayar alındı önceki sene. Winows 8 yüklüydü içinde ama full yazılımlar aygıt sürücüleri felan her şey yüklüydü. Ben 6 ay sonra onu windows 7'ye çevirdim babamlar ona alışkın olduğu için. İşletim sistemi olarak windows 8'i sevmiyorlardı.

Sonra ben windows 7'yi kurdum gerekli aygıt sürücülerini kurdum, her şeyi kurmuştum. Ekran kartı driveri sitesinden doğru modeli bulup yüklediğimde sürücü yükleme hatası inf dosyası bulunmadı diyor. Yani yüklemeyemiyorum kurulumda hatalar oluştu v.b diyor ama driver pack solutiouns'dan yüklediğim zaman aynı şey olmuyor, ekran kartı yükleniyor. Ama yönetim paneli çıkmıyor amd catalyst control center. Yani nedir bunun çözümü yardımınızı bekliyorum?

Ve ayrıca bir sorum daha var: biraz kafanızı şişrdim ama bu chipset driverlerini en güncel nerden inidirebiliirm? Ayrıca bu aygıt kimliği ile driver aramadan başka var mı iyi bir güncel alternatif? Yardımlarınızı bekliorum:D @Recep Baltaş Ali Güngör

Adsız (600 x 450).png

Son düzenleyen: Moderatör:
Bana bahane uyduruyorsun gibi geldi 7 konusunda. Ailen ne anlar 7'den 8'den. Bunu kullanacaksınız diyeceksin, geriye dönülmüyormuş diyeceksin ve 8.1 kuracaksın. Kaldı ki 6 yaşından beri bilgisayarla uğraşan kişi geriye değil ileriye gitmeli. Zaten 7'ye hevesli destek vermiyoruz, hele ki 8'den döndüysen hiç vermeyiz.

Zaten senin durumunda en iyisi 8.1 olacaktır. Açılışta doğrudan masaüstüne varmasını sağlayabiliyorsun. Ekran kartı sürücüsünü de yanlış indiriyor olman muhtemel. Paragraf boyunca yazı yazıp kurduğun sürümü ve ekran kartını yazmamışsın.

Yonga setini de 8.1 en güncelini kurar. Hadi bakalım, kur 8.1 UEFI:

Windows 8.1 RTM Türkçe İndirme Bağlantıları

Bana bahane uyduruyorsun gibi geldi 7 konusunda. Ailen ne anlar 7'den 8'den. Bunu kullanacaksınız diyeceksin, geriye dönülmüyormuş diyeceksin ve 8.1 kuracaksın. Kaldı ki 6 yaşından beri bilgisayarla uğraşan kişi geriye değil ileriye gitmeli. Zaten 7'ye hevesli destek vermiyoruz, hele ki 8'den döndüysen hiç vermeyiz.

Zaten senin durumunda en iyisi 8.1 olacaktır. Açılışta doğrudan masaüstüne varmasını sağlayabiliyorsun. Ekran kartı sürücüsünü de yanlış indiriyor olman muhtemel. Paragraf boyunca yazı yazıp kurduğun sürümü ve ekran kartını yazmamışsın.

Yonga setini de 8.1 en güncelini kurar. Hadi bakalım, kur 8.1 UEFI:

Windows 8.1 RTM Türkçe İndirme Bağlantıları

Hocam ben AMD X1550 kullanıyorum işletim sistemim W7 Pro ve bende ınf dosyası hatası alıyorum yardımcı olur musunuz?

Geri
Yukarı