Sürücülerimi DriverPack Solution 16 ile güncellemeli miyim?

LRZGRhyme

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayarımda takılmalar ve performans kayıpları var. Sürücülerin bir kısmını yükledim. Sizce yüklemelimiyim ? Veya hangi programı önersiniz ?
asdasd.png

Yeni format atıtım zaten ama sürücüleri doğru ve tam yüklemediğim için performans kaybı ve birtakım sorunlar oluyor. Kendim yükleyemiyorum, bu programı kullanmayı düşünmüştüm.

Sürücülerimin listesini size atsam bana son sürüm sürücülerin linkini verebilir misiniz ?

Yeni format atıtım zaten ama sürücüleri doğru ve tam yüklemediğim için performans kaybı ve birtakım sorunlar oluyor. Kendim yükleyemiyorum, bu programı kullanmayı düşünmüştüm.

Sürücülerimin listesini size atsam bana son sürüm sürücülerin linkini verebilir misiniz ?
Bu programları sürücü bulmak için denemiştim kendi bilgisayarıma ait olmayan sürücüleri gösteriyordu. Kesinlikle tavsiye etmem. Sürücü yüklemek çok basit bir iş aslında internetten biraz araştırma yaparsanız fark edersiniz. Yanlış bilgi vermek istemediğim için yardım edemeyeceğim daha fazla.

Bu programları sürücü bulmak için denemiştim kendi bilgisayarıma ait olmayan sürücüleri gösteriyordu. Kesinlikle tavsiye etmem. Sürücü yüklemek çok basit bir iş aslında internetten biraz araştırma yaparsanız fark edersiniz. Yanlış bilgi vermek istemediğim için yardım edemeyeceğim daha fazla.
Sürücü yüklemeyi biliyorum tabiki ama hep içimde acaba yanlış mı, eksik mi yükledim sorusu oluyor. Hepsini doğru şekilde yükleyemiyorum. Bazısı eksik oluyor veya yanlış driver yüklüyorum.

Yanlış yüklememek için sisteminizi iyi bilmeniz lazım. Ayrıca sadece ekran kartı gibi sürücüleri yükleyin. Eksik olan sürücüleri aygıt yöneticisinden windowsun bulmasını sağlayabilirsiniz. Bende şu ana kadar çalıştı.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı