Sürücüsüz monitör rengi nasıl değiştirilir?

Demir.kan

Hectopat
Makaleler
1
Eskiden AMD sürücü ile renk değiştiriyordum AMD sürücüsü sorunlu olduğu için silmek zorunda kaldım doygunluğu 200 yapmak istiyorum Windows'da bu yapılır mı yapılırsa nasıl yapılır?

Sürücüyü silip yenisini indirmeyince çok daha beter olur.

Daha stabil bir sürücü kurun, ekran kartı sürücüsünü kaldırıp bilgisayar kullanmamalısınız.

Sürücüyü silip yenisini indirmeyince çok daha beter olur.

Daha stabil bir sürücü kurun, ekran kartı sürücüsünü kaldırıp bilgisayar kullanmamalısınız.

AMD ekran kartı kullanıcıların kaldırması gerekiyor CS oynuyorum 12 FPS'i geçmiyor ara sıra drop yiyorum kaldırınca 110 FPS düşmesi olmuyor.

AMD ekran kartı kullanıcıların kaldırması gerekiyor. CS oynuyorum 12 FPS'i geçmiyor ara sıra drop yiyorum kaldırınca 110 FPS düşmesi olmuyor.
Başka bir sebebi vardır dropların, mesela başka bir ayar yapmışsınızdır, en kötü ihtimal 20.4.2 WHQL sürücüsünü indirin.

Ekran kartı driver'ı olmadan PC kullanılmaz.

Bu arada monitör menüsününde ayar yoksa doygunluğu baska türlü degiştiremezsiniz.

Başka bir sebebi vardır dropların, mesela başka bir ayar yapmışsınızdır, en kötü ihtimal 20.4.2 WHQL sürücüsünü indirin.

Ekran kartı Driver'ı olmadan PC kullanılmaz.

Bu arada monitör menüsününde ayar yoksa doygunluğu baska türlü degiştiremezsiniz.

Son birkez tekrardan driver kuruyorum.

Geri
Yukarı