Sürücüyü yükleyince ekran mor oluyor

Roseus

Hectopat
Sürücüyü yükleyince bir süre sonra ekranda mor bir filtre gibi bir şey oluşuyor ve morumsu oluyor her şey. 2 kez denedim, bu sıkıntıyla karşılaşınca DDU ile driverı sildim ve sorun çözüldü. Ne yapmam gerekiyor, çok büyük bir sorun olur mu driversız kullanmam?

Bu, değiştiriğim başlıkta yazdığınız gibi bir sürücü yükleme sorunu değil. Sürücü yüklenince ekranda sorun oluyorsa muhtemelen ekran kartınız arızalıdır. Şimdi, sıra geldi ekran kartınızı yazmaya.

Sürücüyü yükleyince bir süre sonra ekranda mor bir filtre gibi bir şey oluşuyor ve morumsu oluyor her şey. 2 kez denedim, bu sıkıntıyla karşılaşınca DDU ile driverı sildim ve sorun çözüldü. Ne yapmam gerekiyor, çok büyük bir sorun olur mu driversız kullanmam?

Sürücüsüz ekran kartı kullanmak bilgisayarı ekran kartsız kullanmaktır. Sürücü yüklediğinizde ekranın bozulması ekran kartının çipsetinin bozuk olduğunu gösteriyor.

Sapphire ve RX 570 ile kombo yaptınız. Garanti varsa gönderin kartı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sapphire ve RX 570 ile kombo yaptınız. Garanti varsa gönderin kartı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sapphire kötü mü?

Yeni konular

Geri
Yukarı