Sürükleyici dizi önerisi

Arrow // ilk izlediğim yabancı dizilerden biridir severek bitirdim ama bir yerden sonra bozuyor. İlk sezonları mükemmel.
Lost, // sürükleyici bir gizem dizisi diyebiliriz, uçak bir adaya düşüyor.
Arcane // LoL evreni ile ilgili biraz bilgin varsa kesinlikle izlemelisin.
Star Wars evrenine girişebilirsin, çok fazla dizi ve Film'i mevcut favori içeriğim Clone Wars dizisi.
How I Met Your Mother izleyebilirsin.
TWD önerebilirim uzun gelebilir ama 4-5 sezon izlemen yeterli gelir diye düşünüyorum.
Rick and Morty,
Regular show, eğer izlediysen Close Enough.

Eğer Türk dizisi izlemeyi düşünüyorsan,
Kurtlar Vadisi ve EZEL'i kesinlikle tavsiye ederim.
Sitcom olarak Avrupa yakası > Kardeş payı
Aşk yeniden, Kiraz mevsimi, yarım kalan aşklar ve ilk ve son
da gayet güzel dizilerdi.

İzledim kanka.

arrow // ilk izlediğim yabancı dizilerden biridir severek bitirdim ama bir yerden sonra bozuyor. Ama başlangıç sezonları mükemmel.
Lost, // sürükleyici bir gizem dizisi diyebiliriz, uçak bir adaya düşüyor.
arcane // LoL evreni ile ilgili biraz dahi bilgin varsa kesinlikle izlemelisin.
Star Wars evrenine girişebilirsin, çok fazla dizi ve Film'i mevcut favori içeriğim clone wars dizisi.
How I Met Your Mother izleyebilirsin.
TWD önerebilirim uzun gelebilir ama 4-5 sezon izlemen yeterli gelir diye düşünüyorum.
Rick and Morty,
regular show, eğer izlediysen close enough.

Eğer Türk dizisi izlemeyi düşünüyorsan,
Kurtlar Vadisi ve ezel'i kesinlikle tavsiye ederim.
Sitcom olarak Avrupa yakası > kardeş payı.
Aşk yeniden, kiraz mevsimi, yarım kalan aşklar ve ilk ve son
da gayet güzel dizilerdi.

Star Wars evrenini bitirdim hocam yeni sezonları bekliyorum çizgi film tarzı istemediğim için (şu anlık) diğerlerini eliyorum Lost ve TWD hakkında yukarıda açıklamalarım var zaten kv ve ezeli tam izlemedim ama ikisinin de olay örgüsünü biliyorum. Aşk dizisi de izlemek istemiyorum ama emeğin için teşekkürler uzun uzun yazmışsın.

Çizgi film tarzı istemiyorum kanka teşekkürler.

Daha yeni yavaş tempolu bir dizi bitirdim, bu yüzden sürükleyici bir dizi istiyorum. Platform fark etmez. Bölüm sayısı az olursa daha iyi olur (en fazla 100) ve bölüm süreleri 45 dakika civarı olursa daha iyi olur. 1 saati geçmesin. İzlediğim beğendiğim dizilere (Breaking Bad, Sherlock the sopranos, Game of Thrones, Prison Break st lcdp gibi diziler) göre öneri yapabilirsiniz.

Kurtlar Vadisi 😄

Geri
Yukarı