Sürükleyici oyun önerisi

M.Arda Solmaz

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Selam, güzel bir hikayeye sahip. Güzel grafikleri olan. Oynarken saatin nasıl geçtiğini anlamayacağım oyun önerilerinizi bekliyorum. Sistemim R5 3600 GTX1660 Super.
Oyun türü önemli değil. Grafikleri ve hikayesi güzel olsun yeter. Bir de ben zamanında PS3'te bir oyun oynamıştım. Savaş oyunu. Yanlış hatırlamıyorsam oyuna başlarken denizde sandalların üstünde başlıyordu ve bir konuşmada Çanakkale savaşı ile ilgili bir söz geçiyordu. O oyunun ismini de verebilirseniz güzel olur.

AC Odyssey öneririm. Bazen oyundan kopsanız da grafiklerin sizi alıp götüreceğine eminim
Witcher 3 veya RDR2 fakat hikayeyi bilmen gerekiyor.
Witcher 3'te ziyadesiyle kaç saat geçtiğini anlayabiliyor insan. 15 dakika oynayınca kaç saat oynadım dedim daha bugün. Bazen çok sıkıcı olabiliyor. Bir de grafikleri bence gayet sıradan.

AC Odyssey öneririm. Bazen oyundan kopsanız da grafiklerin sizi alıp götüreceğine eminim

Witcher 3'te ziyadesiyle kaç saat geçtiğini anlayabiliyor insan. 15 dakika oynayınca kaç saat oynadım dedim daha bugün. Bazen çok sıkıcı olabiliyor. Bir de grafikleri bence gayet sıradan.
Kişiden kişiye değişir.

• Witcher 3 GOTY edition
  • Dying light(Enchanced editon tavsiyemdir)
  • Ori And The Blind Forest
  • Ori And Rhe Wİll Of Wips
  • Deus Ex Human Revulution Director's Cut
  • Deus Ex Mankind Divided
  • GTA 5
  • Detroit Become Human

Geri
Yukarı