Sürüm 1909 vs 20H2

Carnower

Hectopat
Daha fazla  
Evet dostlar ben şu an bilgisayarımda 1909 sürümünü kullanıyorum. 2004 sürümüne hiç geçmemiştim bazı okuduğum yazılar üzerine. Peki 20H2 sürümüne geçmeli miyim yoksa 1909 daha iyi midir, var mı bu iki sürümü de kullananlar. Yorumlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
20H2'den ben de memnunum, sorunsuz güncel kalmak her zaman iyidir diyerek geçmiştim. :)

20H2 sürümü 2004'den çok büyük farkı yok sadece başlatta simgeler değişmiş bir de bilgisayar özellikleri yeri değişmiş büyük sorunu yok ufak tefek çok çok küçük buglar var sadece geri kalanı çok iyi yalnız şöyle bir şey fark ettim bazı bilgisayarlara 20H2 bazılarına 2009 sürümü olarak gelmiş neden acaba onu hala anlayamadım.

Geçin bence. 20H2 sıkıntısız şu ana kadar. Ben de birkaç gündür kullanıyorum. Diğer bilgisayarda 1909'dan geçtim, açılış süresi ciddi anlamda kısaldı.

20H2 sürümü 2004'den çok büyük farkı yok sadece başlatta simgeler değişmiş bir de bilgisayar özellikleri yeri değişmiş büyük sorunu yok ufak tefek çok çok küçük buglar var sadece geri kalanı çok iyi yalnız şöyle bir şey fark ettim bazı bilgisayarlara 20H2 bazılarına 2009 sürümü olarak gelmiş neden acaba onu hala anlayamadım.

Bug nasıl buldunuz daha dün çıktı.

Yeni konular

Geri
Yukarı