Sufi 3.2 İnternet Tarayıcısı

Merhaba arkadaşlar, bugün sizlerle bomba gibi Sufi sürümüyle karşınızdayım. Bu sürüm de Sufibyte güncelleme sistemindeki bazı bugları giderdim, artık Sufi'nin bir oyunu var, Uİ sadeleştirdim, geçmiş özelliğini geri getirdim ve artık dosya indirebiliyoruz.

logo-sufi-removebg-preview.png

Logoyu @19456 hocamız, tasarladı çok güzel olmuş. Ellerine sağlık.

İndirme linki: Sufi
VirusTotal sonuçları: VirusTotal

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam daha şimdi indirdim. İlk deneyiminiz mi? Eğer ilk deneyiminiz ise gayet iyi. Fakat sizde biliyorsunuz ki çeşitli güncellemeler lazım.

Hocam daha şimdi indirdim. İlk deneyiminiz mi? Eğer ilk deneyiminiz ise gayet iyi. Fakat sizde biliyorsunuz ki çeşitli güncellemeler lazım.

Evet hocam ilk programım.

Hocam, Tarayıcının adını Keşfet veya Bilgeç yada Semruk tarayıcı olarak değiştirirseniz bence daha güzel olur.
Sufi çok kötü geliyor bana. Lütfen bunu dikkate alın. Bence "Keşfet" yada "Semruk Tarayıcı" güzel olur.

Hocam, Tarayıcının adını Keşfet veya Bilgeç ya da Semruk tarayıcı olarak değiştirirseniz bence daha güzel olur.
Sufi çok kötü geliyor bana. Lütfen bunu dikkate alın. Bence "Keşfet" ya da "Semruk Tarayıcı" güzel olur.
Bence Sufi oldukça iyi En azından Türkler'den çıktığı belli olur. Hem Unicode'a da uygun. Daha ne olsun.

Dalga geçmeseniz nasıl olur? Sizi 1.0 konusundada gördüm. Hâla dalga geçiyorsunuz. Belkide karşı tarafın kalbini kırıyosunuz?

Cidden dalga geçtiğimi sanıyorlar garip nasıl inandıracağım size dalga geçmediğimi acaba cidden ben beğenmiştim amatörce duruyordu ama bana karşı ilginç bir çekiciliği vardı.

Yeni konular

Geri
Yukarı