Sufi 3.2 İnternet Tarayıcısı

Merhaba arkadaşlar, bugün sizlerle bomba gibi Sufi sürümüyle karşınızdayım. Bu sürüm de Sufibyte güncelleme sistemindeki bazı bugları giderdim, artık Sufi'nin bir oyunu var, Uİ sadeleştirdim, geçmiş özelliğini geri getirdim ve artık dosya indirebiliyoruz.

logo-sufi-removebg-preview.png

Logoyu @19456 hocamız, tasarladı çok güzel olmuş. Ellerine sağlık.

İndirme linki: Sufi
VirusTotal sonuçları: VirusTotal

Son düzenleyen: Moderatör:
2.4 ile uygulama ici otomatik guncelleme sistemi, kisaltilmis adi ile sufbyte gelecek.
Hocam bence uygulama içi güncelleme eklemelisiniz. Her seferinde uygulamayı silmek ve kurmak biraz zorluk çıkartabilir. Uygulama açılırken küçük bir uyarı ekranı ile "uygulama güncelleniyor, lütfen bekleyin" gibi bir yazı çıkabilir.

Dedigim gibi 2.4 sürümünde, su anda geliştiriyorum yani, sufbyte ozelligi ile oto guncelleme gelecek.

Hocam bence uygulama içi güncelleme eklemelisiniz. Her seferinde uygulamayı silmek ve kurmak biraz zorluk çıkartabilir. Uygulama açılırken küçük bir uyarı ekranı ile "uygulama güncelleniyor, lütfen bekleyin" gibi bir yazı çıkabilir.

Hocam eklenecek artık @312971 ile birlikte çalışıyoruz.
Dedigim gibi 2.4 sürümünde, su anda geliştiriyorum yani, sufbyte ozelligi ile oto guncelleme gelecek.

Hocam dediğim gibi 2.4 sürümü bitince hiçbir yerde yayınlamayın ve bana Discord'dan atın.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı