Sufi 3.2 İnternet Tarayıcısı

Merhaba arkadaşlar, bugün sizlerle bomba gibi Sufi sürümüyle karşınızdayım. Bu sürüm de Sufibyte güncelleme sistemindeki bazı bugları giderdim, artık Sufi'nin bir oyunu var, Uİ sadeleştirdim, geçmiş özelliğini geri getirdim ve artık dosya indirebiliyoruz.

logo-sufi-removebg-preview.png

Logoyu @19456 hocamız, tasarladı çok güzel olmuş. Ellerine sağlık.

İndirme linki: Sufi
VirusTotal sonuçları: VirusTotal

Son düzenleyen: Moderatör:
@312971 hocam Discord gelebilir misiniz?

İlk açılışta kurulum ekranı gibi bir yer de varsayılan arama motoru seçme, açık veya koyu tema mı olsun gibi şeyler olabilir.

Su an müsait degilim yarin olur :)

Hocam aslında sizin bana .exe'yi atıp ve ben biraz kendi tarzını ekleyip arıcansoft web sitesine ekleyeceğim ben size projeyi devretmedim sadece birlikte yapalım dedim.

Hocam sakin olun :). Projeyi devrettiniz demedim ki, sadece programlama ve tasarim bende dedim.

Hocam biraz korktum projem çalındı diye, 2.4 sürümünü yapınca bana Discord'dan atın hiçbir yerde yayınlamayın.

Hocam biraz korktum projem çalındı diye, 2.4 sürümünü yapınca bana Discord'dan atın hiçbir yerde yayınlamayın.

Hocam sizin projenizi neden calayim :D. Siz bana eklememi istediginiz ozelligi soyleyin. 2.4 ile uygulama ici otomatik guncelleme sistemi, kisaltilmis adi ile sufbyte gelecek, sekme türleri degisecek.

Hocam sizin projenizi neden calayim :D. Siz bana eklememi istediginiz ozelligi soyleyin. 2.4 ile uygulama ici otomatik guncelleme sistemi, kisaltilmis adi ile sufbyte gelecek, sekme türleri degisecek.

Hocam linkte Discord adresim var bana Discord'dan ulaşabilirsiniz. Link: Bize Katılın

Sufbyte derken?

Yeni konular

Geri
Yukarı