Suicide Squad: Kill the Justice League çıktıktan sadece 1 ay sonra %40 indirime girdi

Makaleler
2
Yer
Ankara
Batman Arkham Knight'tan bile daha az oynanan (Arkham Knight anlık 5000 oyuncu, KTJL anlık 700 oyuncu) ve daha çıkmadan patlayan, rezalet olacağı ilk duyurulduğu andan beri bilinen bir oyundu bu. Warner Bros. aynı haltı Gotham Knights'da da yedi. O oyunda satmadı ve çabuk söndü ve o oyunda çıktıktan 2 ay sonra %60- %70 indirim almaya başladı. Ha hâla daha niye inatla live service yapacağız diyorlar bilmiyorum.

Kaynak:

@Oslo.1 20 doları Fortnite'a versem daha mutlu olurdum. Ha o da yapılmaz. Şahsen bol içerikli multiplayer bir şey arıyorsanız aynı tür olmasalar da şu anda indirimde Olan Monster Hunter World+Iceborne ya da Monster Hunter Rise+Sunbreak önerebilirim.

Gotham Knights çıkışından kısa bir süre sonra Game Pass'e gelmişti. Emin olun bunun kaderi de bu olacak. Çöp live service oyunların kaderi hep Game Pass oluyor istisnasız.

Son düzenleme:
@Oslo.1 şahsen 1 saat bile oynamaya değecek bir oyun olduğunu düşünmüyorum. Game Pass'e gelse Gotham Knights gibi kimsenin umrunda olmaz.

Fortnite kadar live-service işini iyi yapan ve Fortnite kadar piyasaya zarar veren bir oyun yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı