Sunucuma kimse erişemiyor

ibrahim413

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar;

Windows Server 2019 kurdum, statik IP ayarladım, ISS kurdum, IP addresini yazınca veya IPv4 adresini yazınca siteye giriyor fakat benim dışımda kimse giremiyor.
Bu sadece ııs ile alakalı değil, Minecraft server kurdum, ona da giremiyorlar. Ne yapmam lazım lütfen bu sorunu düzeltmem lazım, aktif yardım lazım.

Son düzenleyen: Moderatör:
hayır, şöyle oluyor;

IP ile port u giriyorum chrome ye , arıyor, arıyor, hata vermiyor ama bağlanmıyor da
benim PC de ışık hızında tabi, diğer pcler de (aynı ağda olmayan), açılmıyor
bilen var mı?

Son düzenleme:
Port yönlendiriyorum ama sorun hala aynı, acaba internet hızı ile alakalı olabilir mi?
DuckDNS ten domain alsam?
olmadı

Son düzenleme:
Port yönlendiriyorum ama sorun hala aynı, acaba internet hızı ile alakalı olabilir mi?

Port açık olsaydı erişim sağlanırdı, port kapalı olabilir. İnternet hızı ile alakası yok.

404 Aldım diyorsun yani erişim sağlamış. @bitwise 'nin de dediği gibi IIS'de sorun olabilir.

Domain almadan giremezler muhtemelen.
Hayır ben statik IP aldığımda doğrudan IP ile dışarıdan erişim sağlayabiliyordum.

Modeminizde DMZ host özelliği var mı? Eğer var ise aktifleştirerek tüm portları yerel ağdaki cihazınızın IP adresini girerek yönendirebilirsiniz.

1589160494915.png

yapamadım, hatta şimdi de

Not Found
HTTP Error 404. The requested resource is not found.

diye hata veriyor
bu sorunu da 2. port yönlendirme yaparak düzelttim , sanırım geriye kalan tek şey domain almak .ama şunu merak ediyorum ; Domain almadan önce , modemimin IP adresini versem girebilirler mi, çünkü ben siteme o ıp ile ulaşıyorum , diğerleri de ulaşabilir mi?
2. port yönlendirme nasıl yaptınız? Anlamadım

Yeni konular

Geri
Yukarı