Windows Server 2019 sunucuma kimse erişemiyor

ibrahim413

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar;
4mb/s download ---- 2mb/s upload
Port yönlendirdim, her şeyi yaptım ama diğer insanlar sunucuma ulaşamıyor.
Web sunucu yapıyorum (IIS).

1585507251696.png

Bende gözüküyor ama diğerleri bağlanamıyor.

100.66.115.41

Son düzenleme:
yaptığım ayarları göstereyim
tüm ayarlar ve bilgiler
Çok fazla bilgili değilim, yeni başladım. Kurcalaya kurcalaya , biraz da araştırınca öğrendim. Tabi internette çok fazla net kaynak yok.

Ayrıca Statik Ip yi de yapamadım tam olarak hangi ip yi yazacağımı fln.
Teamviewer'dan daha net yardım edebilir misiniz? Çünkü bu şekilde ne yapacağımı pek anlayamıyorum.
@BilgisayarKurdu
@BilgisayarKurdu Discord tan iletişime geçebilir misiniz?

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    2,8 KB · Görüntüleme: 38
  • Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    8,7 KB · Görüntüleme: 42
  • Screenshot_5.png
    Screenshot_5.png
    3 KB · Görüntüleme: 28
  • Screenshot_4.png
    Screenshot_4.png
    2,1 KB · Görüntüleme: 41
  • Screenshot_3.png
    Screenshot_3.png
    3,2 KB · Görüntüleme: 60
  • Screenshot_6.png
    Screenshot_6.png
    2,8 KB · Görüntüleme: 44
  • Screenshot_7.png
    Screenshot_7.png
    3,9 KB · Görüntüleme: 52
  • Screenshot_8.png
    Screenshot_8.png
    42,1 KB · Görüntüleme: 35
  • Screenshot_9.png
    Screenshot_9.png
    16,3 KB · Görüntüleme: 25
Son düzenleme:
ISS'den statik IP için ek bir hizmet almıyorsan HTTP servis edemezsin; anca kendi local'ine servis edersin. Aylık 10-15TL fazladan ödeyerek bu imkanı edinebiliyorsun. Önce bu noktayı netleştir, statik IP adresine sahip olman şartı her şeyden öncelikli.

Discord üzerinden iletişime geçemeyiz; sebebi ise yeterli vakte sahip olmamam. Yani teker teker, kişisel olarak herkesin problemini çözemem özellikle bu tip konfigürasyon gerektiren konularda.
Ben bu konu ile alakalı olayın mantığını güzelce açıklayan, sabit IP'li bir hat üzerinden canlı canlı örnek ve ekran görüntüleri ile kaynak bir rehber konusu hazırlayabilirim.

Sizler de oradan bakar, kendiniz işlemi gerçekleştirirsiniz. Problem durumunda Trouble Shooting adımları nelerdir bunları da açıklıyor olurum. Diğer türlü yalnızca 1 kişi veya bunu talep eden herkes için ayrı ayrı vakit ayıramam ne yazık ki.

Kaynak bulamamanı anlıyorum, bu tip niş konularda kaynak yok piyasada. Ben yardımcı kaynaklar hazırlayacağım.

Son düzenleme:
Merhabalar, TürkTelekom için Sabit IP 24₺ imiş :( . Başka hiçbir yönetim yok mu? Bazıları VPN ile yapıyor fln...

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı