Superbox 1000 TL ceza gelir mi?

Arkadaşlar biliyorum hata bende fakat acil bir durumdan dolayı şehir dışına çıktım ve modeme hiçbir türlü erişim sağlayamadım. Yarın ilk iş kargoya vereceğim, öğrenmek istediğim bir inisiyatif kullanırlar mı? Akif isimli arkadaş bana uyguladılar demiş teşekkür ediyorum ona.

Arkadaşlar biliyorum hata bende fakat acil bir durumdan dolayı şehir dışına çıktım ve modeme hiçbir türlü erişim sağlayamadım. Yarın ilk iş kargoya vereceğim, öğrenmek istediğim bir inisiyatif kullanırlar mı? Akif isimli arkadaş bana uyguladılar demiş teşekkür ediyorum ona.

O yeniden Superonline veya Turkcell üzerinden taahhüt yapacaksan oluyor, bana da yaptılar maksat müşteri kaybetmemek. Sen ipleri onlardan tamamen kopartıp, 14 gün boyunca da iade etmediysen seve seve isterler o parayı. Süreci iyi takip et e-devlet üzerinden, bir bakmışsın haberin olmadan icra davasını açmışlar.

Bu müşteriyi geri kazanmak için yapılıyor. Bana da taahhüt biter bitmez dev bir fatura yollamışlardı aradım ben dedim geri yapacağım ama bunu ödemem seve seve kabul edip sildiler. Ama bir müşteri gidiciyse bulduklarını iteliyorlar. Bir de ilk işleri bir hukuk bürosuna satmak oluyor onlar da dünden hevesli telefonla, icra dilekçesiyle kafa ütülüyorlar.
Valla bilmiyorum ben müşteri hizmetlerinden hep memnun ayrıldım. Sorun yaşadığımda hep anında ulaşıp destek alabildim. Baktılar çözülmüyor, taahhüt iptal edip ceza ödemeden ayrılabilirsiniz dediler. Canıma minnet. :D
Kullanabilirler. Zaten müşteri temsilcisi yarın gönderseniz de olur demiş. Sıkıntı etmeye gerek yok. Yarın ilk iş belirtilen kargo numarasıyla kargoya git. Sonrasında müşteri hizmetlerini ara.

Şimdi şöyle bir şey var; siz hizmetinizi hangi gün iptal etmişseniz, o gün dahil modemi onlara göndermek için 14 günlük bir süren var. Eğer bu süre zarfında modemi onlara ulaştırmazsan ve hizmeti de halihazırda iptal etmişsen, ben şahsen o 1000 TL'yi senden talep edebileceklerini düşünüyorum zira Turkcell bu konularda fazladan ücret almayı cidden çok seven bir kuruluş ve elinde de kapı gibi sözleşme var, sözleşmede de böyle bir kural var neticede. Ama dediğim gibi, sen yarın yine bi' gönder, umarım ücret çıkarmazlar.

Valla bilmiyorum ben müşteri hizmetlerinden hep memnun ayrıldım. Sorun yaşadığımda hep anında ulaşıp destek alabildim. Baktılar çözülmüyor, taahhüt iptal edip ceza ödemeden ayrılabilirsiniz dediler. Canıma minnet. :D

Müşterileri olmaya devam edersen siliyorlar, göz ardı ediyorlar bana da yaptılar uzun yıllar Turkcell Platinum kullanmıştım, şimdi de Superonline kullanıyorum. Bankalar da böyle git 10000 TL borç tak 5 yıl sonra deli gibi faiz işlesin ama nakit parayla bir güzellik yapın da halledelim de şunu bak nasıl siliyorlar. Bu firmalar senin para getireceğini gördüğü sürece sana iyidir, yoksa ilişiği kesersen kuruş borcu affetmiyorlar.

Arkadaşlar mesajın geldiği ertesi gün sabah ilk iş gidip kargoladım, bugün ise böyle bir mesaj geldi. Sorun kalmadı yani herkese teşekkürler.

Dosya Ekleri

• 5C37CA96-8B6B-4623-B84E-67D3D00FB60D.jpeg
    5C37CA96-8B6B-4623-B84E-67D3D00FB60D.jpeg
    85,1 KB · Görüntüleme: 38

Yeni konular

Geri
Yukarı