Superbox B535-232 ve B618 Güncelleme ve farklı arayüz ayarları

Selam arkadaşlar, modem arayüzünden apn ayarlarında aşağıdaki yolları izleyerek değişiklik yapabilirsiniz:
Öncelikle modem arayüzüne Google chorome üzerinden giriş yapın.
Apn sekmesine gelin.
Sayfa üzerindeyken sağ tıklayarak incele ya da CTRL+Shift+ı kombinasyonu ile inceleme sayfasını açın.
APN_NEW idsine sahip tagi bulunuz ve style altındaki display: None değerini kaldırırken apn ekleme butonunu görünür yapabilirsiniz.
Bu yöntemle modem arayüzünde gizlenmiş sekme/butonları görebilirsiniz.
Merhaba, cevap için teşekkür ederim. Dediğiniz yöntemle APN ekle + simgesini aktif hale getirebildim. Ancak profili Kaydet tuşu maalesef aktif olmuyor ve girdiğim bilgileri kaydedemiyorum.

Merhaba, cevap için teşekkür ederim. Dediğiniz yöntemle APN ekle + simgesini aktif hale getirebildim. Ancak profili Kaydet tuşu maalesef aktif olmuyor ve girdiğim bilgileri kaydedemiyorum.
Hocam bir sonuca ulasabildin mi? Bendede ayni sorun var.
Hocam bir sonuca ulasabildin mi? Bendede ayni sorun var.

Merhaba, benim cihazda ne yazık ki sadece mobil ağ kısmı çıkıyor. Bunu geliştirme araçları yöntemi ile değiştirebilir miyim?
Bu konuda yardımcı olabilicek arkadaş varmı?
Merhaba, benim cihazda ne yazık ki sadece mobil ağ kısmı çıkıyor. Bunu geliştirme araçları yöntemi ile değiştirebilir miyim?

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    72,5 KB · Görüntüleme: 409
Son düzenleme:
11.0.1 hocam ayrıntılı ekran görüntüsünü cihazdan alıp ileteyim.
Sürüm 10.0.1.1 olanda öğe denetlemeyle falan bir şekilde APN eklenebiliyor ama 11.0.1.1'de olmuyor. Elimde olsa denerdim. Satabiliyorsan satıp sürümü düşük olandan al. Aşağıdaki videolar 10.0.1.1 sürümde işe yarıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Sürüm 10.0.1.1 olanda öğe denetlemeyle falan bir şekilde APN eklenebiliyor ama 11.0.1.1'de olmuyor. Elimde olsa denerdim. Satabiliyorsan satıp sürümü düşük olandan al. Aşağıdaki videolar 10.0.1.1 sürümde işe yarıyor.

Evet ne yazıkki eklenemiyormuş hocam. Yardımlarınız için teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı