Superbox B535-232 ve B618 Güncelleme ve farklı arayüz ayarları

bende 2 ay kadar önce 2 ci el almıştım internetten başka bir yazılım yükledim şimdi hangi hattı takarsam kendi otomatik ayarlıyor apn yi+ el ilede giriliyor apn volte falan var ama ne işe yarıyor bilmiyorum yazılımı yüklemek ugraştırıcı cihazı söküp farklı yazılım atılıyor yoksa yazılım kabul etmiyor

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (4).png
    Ekran Görüntüsü (4).png
    135,7 KB · Görüntüleme: 236
  • Ekran Görüntüsü (6).png
    Ekran Görüntüsü (6).png
    152,9 KB · Görüntüleme: 236
bende 2 ay kadar önce 2 ci el almıştım internetten başka bir yazılım yükledim şimdi hangi hattı takarsam kendi otomatik ayarlıyor apn yi+ el ilede giriliyor apn volte falan var ama ne işe yarıyor bilmiyorum yazılımı yüklemek ugraştırıcı cihazı söküp farklı yazılım atılıyor yoksa yazılım kabul etmiyor
#mobileconnection denedim fakat olmadı. Bende tekrar yazılım yükledim bu konu da yardımcı olmanız mümkünmü?

Yazılım yüklemeye çalıştım fakat yüklenmedi. Sürüm bilgisi ve nasıl yapılacağına dair bilgi vs paylaşmanız mümkün mü?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı