Superbox cayma bedeli

Herhalde yatağın ters tarafından kalktınız. Adam müşteri hizmetleri ile uğraşmak yerine hızlı cevap için buraya yazmış.
Konu onaylanması ve insanların görüp cevap vermesi daha uzun sürer. Buraya yazılan fiyatlar büyük ihtimalle doğru olmayacak. Hızlı ve doğru cevap için müşteri hizmetlerini araması lazım.
Kardeşim hizmet vermedikleri bir yeri bul, oraya nakil talep et. Hizmet verilemeyeceği için cayma bedeli olmadan iptal edersiniz.
Süperbox olduğu için böyle bir şey mümkün değil.

Konu onaylanması ve insanların görüp cevap vermesi daha uzun sürer. Buraya yazılan fiyatlar büyük ihtimalle doğru olmayacak. Hızlı ve doğru cevap için müşteri hizmetlerini araması lazım.

Süperbox olduğu için böyle bir şey mümkün değil.
Elektrik olmayan bir yere nakil talep etsin :D
Taahhütlü aboneliklerde tüketicinin yerleşim yerinin değişmesi ve taahhüt konusu hizmetin tüketiciye yeni yerleşim yerinde aynı nitelikte sunulmasının fiilen imkansız olması durumunda, tüketici birinci fıkrada belirtilen tutarları veya herhangi bir bedeli ödemeksizin taahhütlü aboneliğini feshedebilir.

Türksatnet yeni 100 güldüren kampanyası vardı bugün baktım epey iyiydi 24 ay sözleşme ise 90 küsur 12 ay sözleşmeli ise 100 küsur lira ki yanında Kablonet TV dahil yani ailen için de iyi olur çok kaliteli TV kanalları açık bene bir bak ve araştır Türkiye'nin en iyilerinden adamlar.

Hocam evde televizyon izleyen yok :D. Türk Telekom'da 3 ay ücretsiz kampanyası var galiba onlar nasıl önerir misiniz?

Hocam evde televizyon izleyen yok :D. Türk Telekom'da 3 ay ücretsiz kampanyası var galiba onlar nasıl önerir misiniz?
TürkTelekom her ay sizden o ilk 3 ayın ücretini hayli hayli alır o yüzden pek önermem her ay olmayan şeyleri var ederek bedel ödettiriyorlar ve internet hızları berbat aşırı yüksek bir paket alsan anca iyi bir hız elde edersin diyebilirim veya 60TL yerine 90TL verip evde gerçek interneti görür ve ödediğinizi alabilirsiniz.

Türk Telekom her ay sizden o ilk 3 ayın ücretini hayli hayli alır o yüzden pek önermem her ay olmayan şeyleri var ederek bedel ödettiriyorlar ve İnternet hızları berbat aşırı yüksek bir paket alsan anca iyi bir hız elde edersin diyebilirim veya 60TL yerine 90TL verip evde gerçek İnternet'i görür ve ödediğinizi alabilirsiniz.

Hocam 124 TL'ye 50Mbps hız İnternet'i var ilk 3 ay ücretsiz o nasıldır?

Hocam 124 TL'ye 50Mbps hız İnternet'i var ilk 3 ay ücretsiz o nasıldır?
Sizi bilemiyorum açıkçası ama ben hiç güvenmiyorum TürkTelekom'a (daha önce kullandım) çünkü dedikleri hızın yarısını bile anca verebiliyorlar iyi bir hız elde etmek istiyorsan modemi de değiştirmelisin mesela.

@Ceyhun9771
Bu ev interneti olarak geçmiyor. Altyapı yok. Altyapı olmayan yere gitmek işe yaramaz bence.
O zaman şöyle yaparız;
(4) Tüketici, belirsiz süreli veya süresi bir yıldan daha uzun olan belirli süreli abonelik sözleşmesini herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin istediği zaman feshetme hakkına sahiptir. Süresi bir yıldan az olan belirli süreli abonelik sözleşmesinde satıcı veya sağlayıcı tarafından sözleşme koşullarında değişiklik yapılması hâlinde de tüketici sözleşmeyi feshedebilir. Fesih bildiriminin kâğıt üzerinde veya kalıcı veri saklayıcısı ile satıcı veya sağlayıcıya yöneltilmiş olması yeterlidir. Satıcı veya sağlayıcı, abonelik sözleşmesinin feshi için sözleşmenin tesis edilmesini sağlayan yöntemden daha ağır koşullar içeren bir yöntem belirleyemez.

Arkadaş kendine fatura edilen cayma bedelini, e-devletten tüketici hakem heyetine şikayet edecek.

Yeni konular

Geri
Yukarı