Superbox cayma bedeli

O zaman şöyle yaparız;

Arkadaş kendine fatura edilen cayma bedelini, e-devletten tüketici hakem heyetine şikayet edecek.
Bu yöntemi deneyip başarısız olan kişiler var. Cezai şart ödemiyor zaten. Firma sağladığı indirimleri geri istiyor. Normalde 100 lira olan paketi 200 lira diye gösterip 100 lira indirim yaptım diyor. Örnek veriyorum siz 24 ay taahhüt verdiniz ama 14 ay sonra çıkmak istediniz. Firma size sağladığı her ay 100 lira indirimi ve kurulum ücretini istiyor. Ceza olarak geçmiyor. Kullansanız toplam 1000 lira ödeyeceğiniz interneti iptal ettirmek için 1600 para ödüyorsunuz. Dediğiniz yöntem ile başarılı olanlar var sanırım. Denemekten zarar gelmez.

Bu yöntemi deneyip başarısız olan kişiler var. Cezai şart ödemiyor zaten. Firma sağladığı indirimleri geri istiyor. Normalde 100 lira olan paketi 200 lira diye gösterip 100 lira indirim yaptım diyor. Örnek veriyorum siz 24 ay taahhüt verdiniz ama 14 ay sonra çıkmak istediniz. Firma size sağladığı her ay 100 lira indirimi ve kurulum ücretini istiyor. Ceza olarak geçmiyor. Kullansanız toplam 1000 lira ödeyeceğiniz interneti iptal ettirmek için 1600 para ödüyorsunuz.
Tüketici hakem heyetine yapılan tüketici başvurularında kaybetsen bile bilirkişi ve dosya ücreti alınmıyor. Kesilen cezayı kabul etmek yerine her yerden zorlamak daha iyi.

Geri
Yukarı