Superbox düşük internet hızı

yavuzcar1

Decapat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
2- 3 aydır Superbox kullanıcısıyım. Superbox ilk geliğinde internet hızım buydu aradan 2 ay geçti ve internet hızım bu: Speedtest Custom - Test your internet speeds bu neden oluyor? ( Yoğunluk yüzünden demeyin günün her saati böyle)

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2020-12-29 180501.png
    Ekran görüntüsü 2020-12-29 180501.png
    324,5 KB · Görüntüleme: 47
Son düzenleyen: Moderatör:
Pandemiden dolayı baz istasyonlarına yük bindi. Bu yük paylaştırıldığı için size gelen hız böyle. Şu anda inanmayacaksınız ama yarı yarıya trafik arttı.

Ayrıca, SuperBox kablosuz bir şekilde interneti alıyor.

Pandemiden dolayı baz istasyonlarına yük bindi. Bu yük paylaştırıldığı için size gelen hız böyle. Şu anda inanmayacaksınız ama yarı yarıya trafik arttı.

Ayrıca, SuperBox kablosuz bir şekilde interneti alıyor.
Hocam zaten adamların olayı bu kabloyla alacak hali yok. Telefonda kablosuz alıyor 90mbps download veriyor yeri geliyor. Bu kabul edilebilir bişey değil yani.

Hocam zaten adamların olayı bu kabloyla alacak hali yok. Telefonda kablosuz alıyor 90mbps download veriyor yeri geliyor. Bu kabul edilebilir bişey değil yani.
Dostum olayları bu olduğunu ben de biliyorum. Demek istediğim kablosuzda kopma, hız düşmesi vs. çok normal. O yüzden beklentiye girmesin demek istedim arkadaşa.

Superbox'ta hâlihâzırda birçok kişi şikâyetçi bu durumdan. Ama pandemiden sonra trafik %44 civarında arttı. Durum daha da kötüleşti.

Yeni konular

Geri
Yukarı